[WIDEO, ZDJĘCIA] Dzień Otwarty w „Jedynce”

0
98

Dla nas każde dziecko jest nr 1! – to motto przyświeca działalności naszej szkoły i kolejny raz towarzyszyło również szczególnemu wydarzeniu, którym był Dzień Otwarty Jedynki. Stanowił on jedną z pierwszych okazji dla przyszłych uczniów do poczucia atmosfery szkoły, poznania nauczycieli i starszych kolegów, a przede wszystkim, do przeżycia fantastycznej przygody z nauką.

Zajęcia artystyczne, pokazy z fizyki, chemii czy pokaz robotów, czyli efekt pracy zajęć z programowania i robotyki to tylko niektóre z atrakcji jakie podczas dnia przygotowaliśmy dla naszych gości. Można było również zobaczyć, jak wyglądają poszczególne klasy, szkolna stołówka czy świetlica i biblioteka. Nie zabrakło rozmów z nauczycielami i uczniami.

Rekordowe zainteresowanie ofertą edukacyjną szkoły uwzględniającą innowacje i wszechstronny rozwój naszych uczniów, opinie rodziców i to, że dzieci bardzo dobrze poczuły się w „Jedynce” powodują, że będziemy starać się z całych sił, aby nie zawieść oczekiwań, aby nasza szkoła cały czas się rozwijała i była nowoczesną placówką na miarę czasów, w których żyjemy. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu!

Łukasz Cybulski
nauczyciel informatyki i mechatroniki
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Łęczycy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here