Cukiernia Wasiakowie doceniona na świecie! Znalazła się w słynnym kulinarnym przewodniku

0
1038

Cukiernia Wasiakowie została doceniona przez Gault&Millau – najważniejszy, zaraz po sławnym Michelin, przewodnik kulinarny na świecie!

– Cukiernia o 35-letniej tradycji, słynąca z pysznych ciast i deserów wytwarzanych z naturalnych składników, ślicznych pralin i tortów, znakomitych lodów oferowanych w coraz to nowych smakach. Do tego aromatyczna kawa czy kieliszek wina – i mamy przepis na słodkie szczęście – to opis Cukierni Wasiakowie, który znaleźć można w żółtej księdze smaku Gault&Millau.

Jest to jedyny światowy przewodnik po restauracjach wydawany w Polsce. Ponad tysiąc adresów dla miłośników dobrego jedzenia. Wszystko, co prawdziwy smakosz wiedzieć powinien. Najlepszy towarzysz podróży, najpyszniejszy prezent, lektura zaostrzająca apetyt.

W tym roku przewodnik poszerzył swoją zawartość o kategorię POP, czyli…

– Najciekawsze i najpyszniejsze kawiarnie, cukiernie z wybitnymi deserami na poziomie gourmet (dla smakoszy – dop. red.) – opisuje redaktor naczelna polskiego wydania przewodnika. – To miejsca, w których uwielbiamy bywać, bo w swojej kategorii wybijają się wysoko ponad przeciętność.

I za to właśnie doceniona została łódzka lodziarnia i cukiernia Wasiakowie znajdująca się przy ulicy Traugutta – jako jedna z zaledwie 40 cukierni z całej Polski!

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które napawa nas dumą, ale również motywuje bardzo do pracy! – cieszą się właściciele cukierni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here