[ZDJĘCIA] Finał WOŚP przed Ratuszem

0
466

Wczoraj po godzinie 17 przed Ratuszem Miejskim zaczęli gromadzić się mieszkańcy, aby wspólnie świętować 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pogoda po południu przestała dopisywać, ale na szczęście dopisały humory zebranych.

Na specjalnie przygotowanej scenie odbywał się blok koncertowy, a pomiędzy występami artystów odbywała się licytacja, na której – jak co roku – można było nabyć interesujące przedmioty. Ponownie można było zafundować sobie lub komuś bliskiemu kurs prawa jazdy lub kolację dla dwojga, ale były też nowości, jak choćby koszulka z autografem Jakuba Błaszczykowskiego czy torba na zakupy z logiem WOŚP.

Przed kulminacją imprezy Zastępca Burmistrza Wojciech Czaplij podziękował mieszkańcom za przybycie oraz liderkom sztabów i wolontariuszom WOPŚP za zaangażowanie i ogromny wysiłek włożony w pracę na rzecz Orkiestry.

Tegoroczne światełko do nieba było inne niż wszystkie, ponieważ powoli odchodzi się od pomysłu puszczania fajerwerków ze względu na troskę o zwierzęta, puszczono więc w niebo czerwone balony. Na koniec na scenie wystąpił zespół Divers Dance.

Info & foto: UM Łęczyca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here