Lubisz jedzenie w Venezii? Od 15 stycznia jedzenie przyjedzie do Ciebie!

0
507

Sala bankietowa „Venezia” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i od 15 stycznia (wtorek) uruchamia usługę cateringową. Jest to jedna z niespodzianek jaka jest szykowana.

Na dowóz

Zapewne każdy z nas przynajmniej raz spotkał się z tym problemem, że jeden z głównych posiłków dziennych musiał przygotowywać na szybko i niestarannie, bo albo zabrakło czasu, albo pomysłu. Sala „Venezia” przychodzi z rozwiązaniem tego problemu i od 15 stycznia (wtorek) uruchamia usługę cateringową.

Teraz ulubiona zupa czy drugie danie może na stałe zagościć w naszym codziennym menu, a obiad domowy dla siebie i rodziny załatwimy za jednym zamówieniem.

Więcej informacji o cateringu możecie uzyskać dzwoniąc pod ten numer – 512 208 211

Zmiany, zmiany, zmiany

Jest to jedynie początek zmian, jakie spotkają salę bankietową „Venezia”, bowiem modyfikacji doczeka się sama sala. Prace rozpoczną się jeszcze w styczniu, a jasne kolory zawitają do pomieszczenia. Będzie więc satynowo z dodatkiem złota i srebra, czyli oszałamiająco, na co wpływ będzie mieć także zmiana oświetlenia sali – za to odpowiadać będą kryształowe żyrandole. Wszystko starannie przemyślane z jedną konkluzją, którą jest zapewnienie jak największego komfortu bawiącym się gościom.

Materiał sponsorowany