Trwa nabór do Straży Miejskiej

0
281

Do 14 stycznia br. zainteresowani pracą w Straży Miejskiej mogą składać swoje aplikacje. Burmistrz Miasta Łęczyca Paweł Kulesza ogłosił nabór na dwa stanowiska.

Jeśli los mieszkańców Łęczycy nie jest Ci obcy i chcesz mieć realny wpływ na bezpieczeństwo naszego miasta to jest to praca właśnie dla Ciebie.

Niezbędne wymagania od kandydatów to m.in.: wykształcenie co najmniej średnie, ukończone 21 lat, sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, a także posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Burmistrz Miasta Łęczyca Paweł Kulesza podkreśla istotną rolę Straży Miejskiej w naszym życiu codziennym.

Wielokrotnie powtarzałem, że stan, w jakim obecnie funkcjonuje Straż Miejska nie może trwać wiecznie, jeśli chcemy, aby ta jednostka była w 100% wydajna. Dodatkowe dwa etaty będą miały wpływ na poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście, a także pozwolą wykonywać pewne czynności lepiej i szybciej, na czym zyskają wyłącznie mieszkańcy – mówi Burmistrz.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w zamkniętych kopertach do Kancelarii Urzędu Miejskiego w  Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14, w terminie do dnia 14.01.2019 r. do godziny 15.30, z dopiskiem „Nabór na  stanowisko Aplikanta Straży Miejskiej” lub pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Łęczycy (decyduje data wpływu do Kancelarii Urzędu).

Więcej o samym konkursie oraz o tym, jakie dokumenty są niezbędne przy składaniu aplikacji można przeczytać pod tym adresem – http://bip.leczyca.info.pl/?a=1800.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here