Ostatnie przygotowania przed finałem WOŚP

0
276
Sztab 27. Finału WOŚP w Łęczycy pracuje „pełną parą” bo pozostał niespełna tydzień do Finału. Dzięki uprzejmości PKS Łęczyca wolontariusze odwiedzili fundacje w Warszawie by wyrobić identyfikatory. Dopięty został już program koncertu, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r przy Ratuszu Miejskim w godzinach 17-20.30. Wystąpią takie zespoły jak DuoDance, DJ Andreas, MixDance, Zespół Amigo, Zespół Locros oraz Divers Dance.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Orkiestrę rozpocznie już w piątek (11 stycznia) turniejem piłki nożnej, który rozegrany zostanie w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. Turniej rusza o godzinie 8:00 i może przynieść niemałe piłkarskie emocje ze względu na otwartą formułę przez co nie ogranicza się jedynie do wewnątrzszkolnych zmagań.

Sportową atmosferę zapewni także Szkoła Podstawowa nr 3, gdzie właśnie w dzień finału Orkiestry (13 stycznia) o godzinie 9:00 ruszy Turniej Piłki Halowej, w którym zmierzą się między innymi przedstawiciele służb mundurowych. Również w „Trójce” od godziny 11:00 rozpocznie się blok atrakcji – począwszy od możliwości skorzystania z usług fryzjera czy kosmetyczki. Na łasuchów czeka kiermasz ciast. Na dzieci w wieku do 9 lat czeka bal karnawałowy z licznymi atrakcjami i konkursem na najlepszy strój.

Spragnieni słodkości mogą z kolei udać się do Szkoły Podstawowej nr 4. Tam odbędzie się kiermasz ciast, podczas którego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W „Czwórce” również nie zapomniano o najmłodszych i od godziny 10:00 będą mogli oni wziąć udział w grach i zabawach specjalnie dla nich przygotowanych.

Wciąż panuje okres świąteczny i w tym właśnie tonie utrzymane będą wydarzenia organizowane przez Przedszkole nr 4. Przedszkolaki wyśpiewają Koncert Kolęd i Pastorałek, który w placówce rozpocznie się o godzinie 10:00.

Uroczysty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie mieć miejsce przed Ratuszem Miejskim, gdzie odbędzie się, będąca już tradycją, licytacja. Tam także zostanie puszczone światełko do nieba, które w tym roku będzie wyjątkowe i zupełnie inne niż w latach. Ale tajemnicy nie zdradzimy- to trzeba będzie zobaczyć.

Bar „Pod Topolą” zaprasza na rynek na darmową grochówkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here