Jest nowy szef szpitala

27
4205

W związku z powołaniem Andrzeja Pietruszki na stanowisko prezesa zarządu w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, Zarząd Powiatu Łęczyckiego w środę zaakceptował jego prośbę o rozwiązanie z nim umowy o pracę.

Rozwiązanie umowy nastąpi na zasadzie porozumienia stron, z dniem 31 stycznia br. Jednocześnie Andrzej Pietruszka zobowiązał się do wykorzystania w bieżącym miesiącu przysługującego mu urlopu.

Z kolei wczoraj w Zespole Opieki Zdrowotnej w Łęczycy odbyło się spotkanie władz powiatu z personelem szpitala. Omówiono zaistniałą sytuację personalną. Podczas spotkania starosta Janusz Mielczarek przekazał nominację na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Szpitala im. Św. Faustyny Kowalskiej Krzysztofowi Kołodziejskiemu, dotychczasowemu zastępcy dyrektora. Nominację w dniu 2 stycznia zaakceptował zarząd powiatu. Krzysztof Kołodziejskiemu kierować będzie szpitalem do dnia zatrudnienia dyrektora, wyłonionego w drodze konkursu.

Ttt

27 KOMENTARZE

 1. Do Andrzej. Oczywiście, że tak. Kierownikiem Oświaty w UM jest lub będzie niebawem wspomniana wcześniej emerytowana Pani Wencel. Ze skarbnikiem Kulesza ma problem. Odmawiają mu w tym również emerytowana Pni Moruzgała.

 2. Urząd Miasta, jeszcze nie obsadzone (oficjalnie) stanowiska:
  – kierownik Oświaty
  – skarbnik
  ….
  czy oba te stanowiska zostaną obsadzone emerytami ze starostwa???

  • Ja nie wiem, czy to jest jakiś awans dla p. Pietruszki, raczej przymusowa ewakuacja.
   Po tym jak Menager został Starostą (i jak zachował się w stosunku do Błaszczyków, a Pietruszka jest ich protegowanym), to Pietruszka nie miałby życia jako dyr. szpitala.

  • Ten gość nie nadaje się kompletnie do promocji, chodzi wiecznie naburmuszony, jego teksty są sentymentalne i płaczliwe. Jedyna zaleta jego portalu jest taka, że można tu w miarę komentować.
   Zobaczymy czy nie zostanę ocenzurowany tym razem za krytykę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here