Edward Banasik sekretarzem miasta

16
1958

Zmiany na szczeblu kadrowym w urzędzie miasta. Jak możemy przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej nowym sekretarzem został pan Edward Banasik.

Pan Banasik do tej pory był kierownikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej w łęczyckim starostwie.

Poprzednia sekretarz pani Renata Brygier została natomiast kierownikiem Wydziału Kadr i Organizacji Urzędu Miejskiego.

16 KOMENTARZE

 1. Najlepiej aby Kuleszy się nie powiodło! Niech nikogo nie zatrudnia a my wyborcy pisu będziemy mieli radość i używanie.Nie trudno nawet zgadnąć kogo ma Kulesza nie zatrudniać. Ano ma nie zatrudniać tych, którzy znają się na swojej pracy i są fachowcami. Tych właśnie osób Kulesza ma nie zatrudniać bo nie daj Boże mu się coś uda.

 2. Panie Kulesza kończ Pan, wstydu oszczędź Tupecik w Urzędzie?. To profesjonalista, więc w Powiecie jest nie zagrożony. To poco go zatrudniać w mieście? Teraz spowodował Pan – Panie Kulesza, że Brygierowa robi to samo co Banasik. Ot oszczędności Pan wprowadza. przy dziurze budżetowej podobno 3 mln. Przecież tak rąbał pan Lipińskiego za zatrudnianie pełnomocników i prawników. Co się stało drogi włodarzu, że zmieniłeś tak poglądy na wydawanie naszych pieniędzy ?

  • Naprawdę on ma tupecik?
   To są chyba naturalne włosy.
   Nie wierzę, że dorosły chłop zakłada sobie tupecik,
   jeszcze jakaś fajna peruczka to rozumiem, ale tupecik. A feeee

  • Wyluzujcie z tym Sławusiem ! Gościu był już w tych 8 śmiu latach MARAZMU i wszyscy wiemy, że to figurant. Nie przepracował w swoim zawodzie nawet 1 dnia. Nie róbcie obciachu 🙂 Fakt, dobrze wychodzi na zdjęciach, to go zatrudnijcie na rzecznika albo do domu uciech. A wy od razu na kierowniczy stołek. Gdzie tu logika ?? looooll. . . . . .

 3. No rzeczywiście geriatria wraca do urzędu miejskiego. Edziu sobie chwilę przed wiekiem emerytalnym dorobi. Na lepszą treskę będzie. Nie stawiaja na młodych kompetentnych ludzi. Pogłoski krążą że oświatą ma kierować Pani z jednej poradni psych, która pewnie zacznie swą karierę jako świeżo upieczona emerytka. No miało być swojsko cicho spokojnie to będzie.
  Dobranoc Łęczyco!

 4. jeżeli Renia została „zdjęta” ze stołka sekretarza to było wolne stanowisko urzędnicze i Kulesza powinien ogłosić konkurs ale może „mądre” prawniczki wiedzą lepiej

  • nie wiem ale w gminie wiejskiej Łęczyca też tak został powołany sekretarz – czyli bez konkursu skoro PiS tak zrobił to Kulesza też może

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here