I sesja rady gminy Piątek VIII kadencji [ZDJĘCIA]

2
550

W środę 21 listopada 2018 r. o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Piątek rozpoczęła się I sesja Rady Gminy Piątek VIII kadencji. Obrady otworzył i poprowadził najstarszy z radnych – Michał Frankiewicz.

Po stwierdzeniu quorum radni złożyli ślubowanie, a Martyna Kacprzak – Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej wręczyła każdemu radnemu dokument potwierdzający wybór do Rady Gminy Piątek.

Ślubowanie złożył również Krzysztof Lisiecki – Wójt Gminy Piątek.

Następnie radni przyjęli regulamin głosowania w wyborach Przewodniczącego Rady Gminy Piątek i powołali Komisje skrutacyjną, która zajęła się przeprowadzeniem wyboru Przewodniczącego Rady.

Zgłoszeni kandydaci na Przewodniczącego Rady Gminy Piątek:
– Daniel Zbigniew Gorący,
– Agnieszka Klaudyna Wójcik.

Przewagą głosów 9 do 6 na Przewodniczącego Rady Gminy Piątek wybrany został Daniel Zbigniew Gorący.

Po przyjęciu regulaminu głosowania w wyborach Wiceprzewodniczącego Komisja skrutacyjna w składzie: Tomasz Kucharczyk, Dariusz Jóźwiak i Kamil Florczak przeprowadziła głosowanie.

Zgłoszeni kandydaci na Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Piątek:
– Urszula Kacperska,
– Anna Matusiak

Przewagą głosów 9 do 6 na Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Piątek wybrana została Urszula Kacperska.

Na zakończenie obrad Przewodniczący Rady Gminy Piątek Daniel Gorący, z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Dnia Pracownika Socjalnego, z łożył na ręce Martyny Kacprzak, Kierownika GOPS w Piątku życzenia.

foto & info: Urząd Gminy Piątek

2 KOMENTARZE

  1. Da się niestety zauważyć, że Łęczyca to lokale piekiełko , w którym od 15 lat nic się nie wydarzyło specjalnego. W ogóle jak się nad tym zastanowić to człowiek zaczyna się śmiać sam do siebie z tego co się w tej Łęczycy dzieje 🙂 Ile można gadać o stadionach , basenach, czy innych rzeczach . . inni po prostu to robią ! ECHHHHH . . . .

  2. patrzcie na Gminę Piątek i uczcie się jak z klasą i uroczyście przeprowadzić i sesję inauguracyjną i wybór przewodniczącego Rady matoły!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here