Poseł Matuszewski zawieszony w ramach członka partii Prawo i Sprawiedliwość

32
2013

Około godziny temu na swoim koncie na Twitterze rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek poinformowała o zawieszeniu w ramach członka partii posła Marka Matuszewskiego. Informacja szybko obiegła ogólnopolskie media.

Jak czytamy w podanym komunikacie jest to decyzja prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Decyzją Prezesa Jarosława Kaczyńskiego poseł Marek Matuszewski został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Decyzja ta ma związek z działaniem posła Matuszewskiego na szkodę PiS w okręgu łódzkim – brzmi treść informacji.

Jak spekulują ogólnopolskie media, decyzja może mieć związek z jednym z artykułów „Faktu”, w którym pisano o „układzie zgierskim”, który miał polegać na tym, że osoby powiązane z posłem znalazły pracę w spółkach skarbu państwa, a także miały wysokie miejsca na listach PiS w wyborach.

Sam poseł Matuszewski, choćby za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, oświadczył, że podane przez gazetę informacje są nieprawdziwe.

32 KOMENTARZE

 1. Wszystkie portale powielają ten sam błąd: „…POSEŁ ZAWIESZONY W RAMACH…”. powinno być: …poseł zawieszony w prawach… np. członka partii

 2. poseł Matuszewski nie był wcale taki zły o co się go poprosiło to załatwił nie to co senator Błaszczyk ten to tylko wycieczki umie organizować

 3. Ja nie wiem, czy lepszy będzie układ Paweł-Wojtek-Iwonka.
  Co oni zrobią dla Łęczycy?
  Błaszczyki przynajmniej ściągnęliby jakąś kasę z centrali dla Łęczycy.
  Nepotyzm jest zawsze i wszędzie, jest tylko kwestia intensywności tego zjawiska.
  W Łęczycy poza tą parą małżeńską nie było chyba innych członków rodziny.
  Nie, żebym bronił nepotyzmu jako takiego, ale przykładajmy jedną miarę do tego zjawiska.

 4. Desant że Zgierza tzw. pożal się Boże specjalistów, zatrudnionych w urzędzie miasta i gminy niech zacznie się pakować. A rachunek sumienia niech zrobią wszystkie dupolizy! Na poprawę nigdy nie jest za późno.

 5. Cieszę się z takiego obrotu, wstyd dla radnych, którzy podnosili kciuki za p.K – B, kto powtórzy: MOJĄ KANDYDATKĄ NA BURMISTRZA JA PANI KILAR-BŁASZCZYK

 6. Pan Błaszczyk żalił się w ostatnim Reporterze na Łęczycan, że tacy są głupi, bo żony jego, genialnej managerki nie wybrali.
  Panie Błaszczyk, musisz się Pan przenieść z żoną do innego, miasta, jakiegoś Los Angeles albo New Yorku, tam mogą się na was poznać.
  Tylko trzymajcie się z daleka od Łęczycy 🤗

 7. Tak zwana Pani Monika dała na odchodnem wysokie nagrody finansowe i podwyzki kilku pracownikom Urzędu Miasta którzy robili jej kampanie wyborcza. Nowa komisja rewizyjna będzie miała się czym zająć na początek. Potem trzeba przejrzeć wszystkie wydatki Blaszykowej. Podobno dudżet miasta wyczyscila do końca. Pan Kulesza będzie miał problem do końca tego roku.

 8. Państwo Błaszczykowie już się pakują na wyjazd z Łęczycy i wszystkich innych okolicznych miejscowości? Wujek a jednocześnie promotor wyrzucony z partii!!! Jaka szkoda!!!
  Oliwa niezywa ale zawsze sprawiedliwa 😁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here