Nieoficjalnie – Paweł Kulesza nowym burmistrzem Łęczycy!

24
2443

Co prawda nieoficjalnie, ale za to z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że nowym burmistrzem miasta Łęczyca został Paweł Kulesza (KWW Dla Łęczycy). W II turze wyborów samorządowych zdobył on 2554 głosy.

Z napływających do nas informacji wynikało, że w większości obwodów bój wygrywał Paweł Kulesza, jednak – z racji niepełnej listy obwodów – do samego końca nie można było być pewnym.

Na podstawie reszty informacji, wyniki prezentuje się następująco:

Paweł Kulesza – 52,43% (2554 głosy)
Monika Kilar-Błaszczyk – 47,57% (2317 głosów)

24 KOMENTARZE

  • wrócą odgrzane kotlety czyli stara ekipa nic nie robiących możesz Łęczyco być z siebie dumna gratulacje kasy dostaniecie 0 i zobaczymy jak będziecie się śmiali

  • Won z nepotyzmem. Nie chcemy tej Pani w ani Łęczycy ani w powiecie. Niech Senator Blaszczyk ją stąd zabiera. Dość tej kliki rodzinnej.
   Dość układów.
   Wybierzmy kompetentnego Starostę spośród radnych powiatowych.

   • sorry ale w powiecie władze przejął PiS i wybiorą starostę spośród siebie mnie ciekawi tylko czy po raz kolejny żona senatora dostanie ciepłą posadkę tylko za fakt bycia żoną?

    • Kierownik USC, Sekretarz, P.O. Burmistrz ( nawet nie trzeba było wygrać wyborów) co teraz, czy każdy inny obywatel miałby możliwość piastowania takich funkcji?
     Panie Kaczyński wykryliśmy UKŁAD !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here