20 lat MKLA Łęczyca

1
441

W piątek Młodzieżowy Klub Lekkiej Atletyki świętował 20-lecie swojej działalności. Jubileusz połączony z podsumowaniem sezonu lekkoatletycznego poprowadził Prezes Klubu – Pan Mirosław Andrysiak. Była to wspaniała okazja do nagrodzenia najlepszych zawodników, spotkania z osobami, które pracowały przez wiele lat na sukcesy MKLA.

Wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca – Pani Monika Kilar-Błaszczyk wręczyła nagrody pieniężne dwóm lekkoatletom – Ewie Różańskiej oraz Adrianowi Mikołajczykowi, a także ich trenerom – Mirosławowi Andrysiakowi i Robertowi Kubiakowi.

Złożyła również serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu:

Z okazji jubileuszu 20-lecia Młodzieżowego Klubu Lekkiej Atletyki proszę przyjąć gratulacje i podziękowania za trud włożony w tworzenie, rozwój i propagowanie tej dyscypliny sportowej, a tym samym pracę na rzecz rozwoju kultury fizycznej w Królewskim Mieście Łęczyca. Dziękuję za Państwa zaangażowanie i pasję wkładaną w wykonywaną pracę, dzięki którym podopieczni Klubu mogą reprezentować Gminę Miasto Łęczyca na międzynarodowych arenach sportowych – mówiła Monika Kilar-Błaszczyk.

foto & info: Urząd Miasta

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here