Monika Kilar-Błaszczyk w Radiu Victoria. Paweł Kulesza: „Czy widzicie Państwo absurd tej sytuacji?”

120
2105
fot. Monika Kilar-Błaszczyk Facebook

II tura wyborów samorządowych coraz bliżej w wyniku czego przyspieszają działania kandydatów. Co prawda na razie korespondencyjnie, bo bezpośrednie starcie nastąpi podczas poniedziałkowej debaty, niemniej nie brakuje wzajemnych uszczypliwości.

Na łęczyckich ulicach może tego nie widać, ale w Internecie kampania trwa. Dziś Monika Kilar-Błaszczyk gościła w Radiu Victoria, a na jej fanpage’u udostępniono zdjęcie ze studia Radia Victoria z podpisem:

Niewiele trzeba było czekać na odpowiedź Pawła Kuleszy, który z kolei na swoim profilu facebookowym zamieścił wpis o następującej treści.

Drodzy Państwo, pojawiły się informacje o mojej odmowie udziału w radiowej debacie z Panią Moniką Kilar- Błaszczyk, organizowanej przez Radio Victoria. Spieszę wyjaśnić powód mojej odmowy – zaproponowana debata odbyła się w Kutnie (drugą propozycją była lokalizacja w Łowiczu). Jako łęczycanin (albo nawet dumniej – Łęczycanin) nie wyobrażam sobie, abym mógł rozmawiać z kontrkandydatką (notabene spoza Łęczycy) o moim rodzinnym mieście w innym mieście – czy widzicie Państwo absurd tej sytuacji? Zaproponowałem, aby rozmowa odbyła się w Łęczycy, jednak pomysł mój odrzucono. Bardzo dziękuję za zrozumienie! – czytamy.

Zainteresowani występem Moniki Kilar-Błaszczyk mogą obejrzeć nagranie z rozmowy poniżej.

Debata wyborcza przed drugą turą wyborów w Łęczycy.

Opublikowany przez Radio Victoria "Między Łodzią a Warszawą" Piątek, 26 października 2018

źródło: Facebook, Radio Victoria, własne

120 KOMENTARZE

 1. Sztuka wyboru

  Naturalną konsekwencją podjętej decyzji jest poczucie straty……
  Problem tkwi w tym, że dokonany wybór niesie ze sobą konieczność pogodzenia się z utratą części wartości, które okazały się być tu i teraz mniej ważne.

  Abstrahując od wczorajszej debaty jej przebiegu i co najważniejsze naszych preferencji wyborczych uwagę przykuwa jeden bardzo mocny punkt programu wyborczego Pana Kuleszy: budżet obywatelski. Niestety został on na debacie pominęty, a szkoda.
  O jego sile przekonał się urzędujący prezydent Łodzi zyskując 70 % głosów wyborczych.

  Drzemiący w nas potencjał sprawczy to wartość nazywana często kapitałem społecznym. Trudno jest myśleć o sobie w kategoriach kapitału prawda ? A jednak.
  Ogromne pokłady pomysłów, wiedza o bolączkach i potrzebach naszych osiedli, ulic, miejsc zabawy rekreacji i pracy to trudna do przecenienia wartość dodana.
  Jej odpowiednie sporzytkowanie zmieni radykalnie wygląd naszego miasta a jego nowoczesność przyjazność i bezpieczeństwo będzie dokładnie odpowiadało naszym potrzebom. Co najważniejsze budżet obywatelski jest całkiem apolityczny. Łączy, a nie dzieli pobudza do działania- jest poprostu czystą synergią. Wygospodarowana w budżecie miasta część środków przeznaczona na inwestycje dla projektu budżetu obywatelskiego daje nam obywatelom prawo do współdecydowania na co w naszym mieście wydamy część środków z podatków, które wszyscy płacimy. Panie Pawle brawo.

  Wybór to sztuka negocjacji z samym/ą sobą. Może warto jeszcze przemyśleć na kogo zagłosować ?

 2. Ciekawe czy Monika opowie kiedyś jak to było z wycinką drzew w Goszczynnie pod koniec dekady.Były to czasy ,gdy kara za wycięcie bez zezwolenia za jedno drzewo była b.wysoka.

  • jakie stare odgrzewane kotlety….. ta sprawa jeśli się nie mylę był sztucznie pompowana w którejś z kamapnii parlamentarnej i skoczyło się to wyrokiem sadowym oczyszczającym Błaszczyków…. a Sady PiS nie były ;p

 3. Ale jaja…. Przecież to nie debata tylko WYWIAD SPONSOROWANY!!!!!!
  Pisowska ściema.
  Czy Komitet Wyborczy PIS uwzględni koszt tego wywiadu w sprawozdaniu finansowym do Państwowej Komisji Wyborczej?
  Myślą że ” Głupi naród wszystko kupi”. My z Łęczycy, my nie kmioty ze Zgierza i się nie damy zrobić w bambuko.

  • Czytaj ze Zrozumieniem radio wysłało zaproszenia do wszystkich kandydatów z różnych miast. To ze Kulesza nie przyjął zaproszenia świadczy tylko o jego małomiasteczkowości.Burmistrz powinien byc otwarty na nowe wyzwania i odważny.Jak inaczej ma walczyc o rozwój miasta.

   • całkowita zgoda !! pan jest trochę ociężały chyba i za bardzo nie chce sie ruszać !!
    ciekawe jakby go wybrali ( hipotetycznie ) to też będzie czekał aż minister z Warszawy do niego przyjedzie ??? bo sam 4-liter nie ruszy z miasta …taki zasiedziały kum na ojcowiźnie !!! hahahahaahahahahahahaahahaahah

   • może te 2000 nie zasługuje na szacunek skoro dają się wodzić za nos pustymi obietnicami aroganckiej grubaski z mężem za plecami może to jest ten ciemny lud który wszystko kupił??????????????

    • Wypraszam sobie , nie jestem „ciemnym ludem” a głosowałam na Monike Kilar Błaszczyk.I zrobię to ponownie.widzę, ze zwolennicy Pawła Kuleszy to anonimowi tchórze którzy hejtują po chamsku. Kulesza to dopiero szczyt piękności

  • Pusty Areczku-przeczytaj sobie zaproszenie skierowane do Kuleszy i nie zadawaj debilnych pytań – Trollu Kuleszy. O jakim tu sposnsoringu mowa??? Kulesza zwyczajnie skapitulował przed zaproszeniem do Radia Victoria.

 4. Oglądałem video tej debaty w radiu i nie poznaje tej Pani co się wypowiada. Monika Kilar Błaszczyk na plakat to młoda kobieta A tutaj siedzi jakaś gruba starsza pani. Ktoś mi wytłumaczy czy to ta sama osoba? I skąd tak dobrze w tym radiu znają Łeczyce? Wiedzą o stadionie i zalewach i innych sprawach? Ja tam nie wiem co za problemy mają w Kutnie. Podejrzewam że ktoś im te pytania przygotował. Chyba nie pan Kulesza bo nie brał udziału. A Pani Blaszczyk śpiewa odpowiedzi jak z nut. Widzę że to jedna wielka ustawka. Oszustwo grubymi nićmi szyte. Ale chcieli pana Kuleszę podprowadzić . Hahaha….

  • Janku Pan Kulesza mógł pojechać i dostałby te same pytania. Nie rozumiem Twojego ataku.Zasady były uczciwe i jednakowe dla obyś tron.Jedna stchórzyła…

  • Janek-ty lepiej spójrz na młodego, szczupłego, w jednej marynarce kontrkandydata Pani Moniki. No prezencja zajebista jak na burmistrza.
   Aha- z trzęsącymi się nogami. To jakiś może zespół niespokojnych nóg, oznaka niepewności podczas posiedzeń Rady Miejskiej….

 5. Z głębokim smutkiem wczytuję się w treść zamieszczonych poniżej komentarzy. Jak bardzo jeszcze zamierzamy się nawzajem obrażać ? Zależy nam wszystkim na dobru naszego miasta ? Uszanujmy zatem prawo do własnego zdania. Forowanie argumentów gdyby PO rządziło to komisarzem byłby Pan XY to niestety uprawianie gdybologi dobrej dla gatunku literackiego political fiction. Interesują nas fakty a nie spekulacje. PO od dawna nie rządzi krajem i nigdy nie rządziło naszym miastem. Ciągle jednak jak mantrę powtarzane są tu argumenty rodem z „ucha prezesa” przez 8 ostatnich lat Polcy i Polaki…..wsparcie PO dla KWW dla Łęczycy ? Jaką to potęgą dysponuje PO ?
  I co to ma wspólnego z naszym miastem ?
  W ciągu ostatnich dni Pani Monika rozdaje w Łęczycy a to kawę a to herbatę -mam nadzieję że to działalność pro bono a nie wartość naszych głosów ……
  1 głos = kubek kawy ? Mam głęboką nadzieję że tak nie jest…
  Pozwólmy dać się przekonać obu kandydatom na debacie nie przekreślając i obrażając ich w internecie bo to poprostu jest żenujące…..

  • Anonimie co jest złego w kawie czy herbacie.Wielu kandydatów w wyborach w całej Polsce to robi i to z różnych opcji.Pan Paweł rownież może spotykać sie z mieszkańcami na mieście.Debata sie odbędzie wiec w czym problem.Im więcej możliwości poznania kandydata tym lepiej.Moze to byc debata, może byc rozmowa w radio , może tez byc rozmowa bezpośrednia przy kawie 🙂To wolny kraj

 6. 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

  MONIKA KILAR – BŁASZCZYK BURMISTRZ ŁECZYCY 2018 !!!

 7. W sztabie pana Kuleszy panika, nogi cały czas trzepią. Stres i nerwy co zrobić, wiązanie do krzesła nie pomogło. Zapraszamy na debatę i pokaz tańca nogami siedząc – wszyscy patrzymy na nogi mówią najwięcej 🤪

 8. KWW dla Łęczycy to lokalny komitet. A Pani Kilar Błaszczyk to reprezentant PIS.
  Ujada tylko pies a my jesteśmy ludźmi. Najwyraźniej język rodem Pani Pawłowicz z PIS sięga aż do Łęczycy. Sami oceńmy i dokonajmy wyboru pomiędzy tolerancją i prawem do własnych i wolnych opini a brakiem tolerancji i 01 podejsciem do wyborców. Machina potężnego PIS ruszyła na mały komitet wyborczy. To trochę jak walka Dawida i Goliata …. Może to i dobrze jeśli finał tej walki skończy się jak w Biblii. Panie Pawle głosuję za przyzwoitą debatą publiczną a zatem na Pana

  • tolerancją i prawem do własnych i wolnych opini – bhuhhhabuhaabuhha ale jaja to jaja jak wojtkowe jaja !!!! wojtek siermięngo hahhahahahahahahah !!!! platfusy mafijne wy k,,,,, dawaliście ludziom prawo do wyboru jak ich w Warszawie na zbity pysk z mieszkań wypierdal……. , zbóje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   prawo wyboru hahaahhahahahaahahahaaahahaahahahhahah wojtkowe jaja !!!!!!!!!

   • W reprywatyzację w Warszawie umoczony jest także i PiS. To w styczniu 2006 r. za prezydentury śp. L. K. kamienicę przy ul. Nabielaka 9 , w której mieszkała zamordowana, J. Brzeska, Mirosław Kochalski, ówczesny sekretarz m. st. Warszawy z ramienia PiS, podejmuje decyzję reprywatyzacyjną dotyczącą tej kamienicy. Również dyrektor BGN, który zajmował się reprywatyzacją za czasów HGW został mianowany za kadencji L.K.

  • Ostatnio rozmawiałem z kilkoma zwolennikami Pawła Kuleszy i uwierzcie mi, PiS przy nich to pikus.Platforma przyjęła dawną retorykę PIS i zaczyna ich przebijać.Pani powiedziała wprost, ze nienawidzi Moniki Kilar Błaszczyk , strasznie nienawidzi, chociaż nigdy nie zamieniła z nią ani słowa. Pawel Kulesza to nie biblijny Dawid, bo za nim stoi partia a właściwie Koalicja .Uczciwie by było gdyby wystartował z list KO, a nie scieme wali małym komitetem.Pani Moniką jest kobieta, która sama stawiła czoło Urbanskiemu i Lipinskiemu.Platforma leczycka tylko czekała aż zrobią lincz na Monice Kilar Błaszczyk. Tak postępuje demokratyczna i tolerancyjna partia? Ta niby partia, która broni Konstytucji.Niech ta partia poczyta jakie wartości przedstawia Konstytucja odnośnie poszanowania drugiego człowieka.

 9. Podczas kampanii wyborczej na radnych i burmistrza miasta Łęczyca. Członkowie komitetów Pana Lipińskiego i Pana Urbanskiego desperacko nawoływali :”Nie możemy oddać Łęczycy Pisowni. Zatem liczę na to że dotrzyma ją słowa i nie zmienia swoich poglądów.

  • ty gamoniu jedyn , ni ma winkszy zarazy i szarańczów jak platfusssyte lenie patentofane !!!!
   hhheheheheeheheheheheheehehehehehehehheheheheheeheheheheheehehehe

 10. Takie pytanko: do jakiej partii należy Pan Kulesza??? Kto go wspiera kto reprezentuje? Czy ludzie z Kod którzy dziś podobno w Łęczycy się pojawili to wsparcie Pana Kuleszy??? Jeszce nam tu w Łęczycy KODowcow brakowało!!!!!! Widać już się ratuje komitet Kuleszy czym może. Platforma Obywatelska zaczela ujadac!!!

 11. A niech stepuje i niech siedzą na debacie na przeciwko to może Kilerowa rozkojarzy się i polegnie w tej debacie. Uważam że trzeba głosować na swojaka czyli P. Kuleszę bo nie oszukujmy się kontrkandydatka, jest tylko politycznym najemnikiem partii rządzącej o czym świadczy sposób w jaki dostała stanowisko p.o. Burmistrza.Pan Kulesza ma doświadczenie i zna bolączki naszego miasta a dla jego kontrkandydatki stanowisko Burmistrza Łęczycy jest tylko kolejnym przystankiem w robieniu kariery politycznej, kolejnym wpisem do CV aby mieć pękate polityczne CV

  • swojak znający bolączki miasta !!!!! hahahahahaah zna od wielu lat i nigdy z tym nic nie zrobił !!!
   posiada tylko wiedzę o bolączkach !!hahahahahaha geniusz !!!!! znawca bolączek !!
   człowiek od wszelakich boleści !!!! i na …….. na taki ktoś !!!!!

  • Pani Kilar Błaszczyk stanęła do demokratycznej walki w wyborach.To ze premier ją wybrała nic dziwnego.Gdyby rządziła platforma komisarzem by pewnie został szef łęczyckiej platformy Wojciech Czaplij 😬

 12. Pan Kulesza świetnie nogami trzepie jak siedzi, zobaczycie na debacie koncert niespokojnych nóg, normalnie jakby stepował siedząc. Zapraszam do oglądania na żywo !

 13. Drodzy Łęczycanie,
  z jakiegoś powodu część z nas głosowała na P. Lipińskiego i P. Urbańskiego. Wszystkich którzy cenią sobie autonomię samorządów lokalnych zachęcam do poparcia P. Kuleszy. Nie pozwólmy by wolność samorządów ograniczył aparat partii rządzącej. Samorząd to nie miejsce dla wielkiej polityki. Zadbajmy o nasze i głosujmy na Pawła Kuleszę

  • autonomia samorządów hahaahahahahahahahahaah układu mafijnego kolesiów od gorzały !!!!!
   autonomia , k,,,, ale żart !!! hahahahahahaahahahahahaahahaah

 14. Panie Krzysztofie Urbański jako Pana wyborca apeluję do Pana o poparcie kandydatury Pani Moniki Kilar-Błaszczyk Niech Pan oficjalnie poprze PIS i Panią Monikę ! W obecnej sytuacji , w starciu z kandydatem epoki lodowcowej charakteryzującym się zerowym działaniem i zerową chęcią do jakiego kolwiek wysiłku na rzecz miasta , co udowodnił przez lata będąc w RM jest to najlepsze rozwiazanie dla Łęczycy , dające pełne gwarancje jej dalszego rozkwitu i rozwoju ! Tylko Monika Kilar-Błaszczyk może tego skutecznie dokonać jako Burmistrz Łęczycy ! Oddajmy głos na Monikę Kilar-Błaszczyk to najlepsze dla Łęczycy!
  Pamiętajcie ! Łęczyca jest najwżniejsza ! Monika Kilar-Błaszczyk Burmistrz Łęczycy 2018 r. !

  • wyborcy głosujący w I turze na K. Lipińskiego też powinni oddać głos na Monikę
   pan Kulesza to stracona szansa i stacone lata dla miasta
   Łęczyca musi pójść ostro do przodu a jedynie Monika może tego dokonać
   głosujmy w II turze na Monikę

 15. Panie Kulesza. Trochę nieładnie że nie dałeś możliwości wysłuchania swoich propozycji na antenie radiowej. To taki mały policzek wobec nas – wyborców. Mamy XXI wiek i takie formy komunikacji są jak najbardziej wskazane. Obłudą jest wmawianie nam, że to nie „łęczyckie” radio. To może debata w TVN? Albo CCN. Wstyd Panie Kulesza ( taki prawie prawdziwy łęczycanin co do Kutna nie pojedzie bo to nie patriotyczne lokalnie – wstyd i ciemnogród).

  • No cóż XXI klasyfikuje radio jako przestały nośnik informacji. Rozwój technologii sprawił że to internet i social media docierają do pokolenia XXI wieku. Jestśmy wszyscy tego dowodem komentując właśnie w internecie.
   Nawet najdoskonalsza technologia niezastąpi spotkania z prawdziwym człowiekiem bo to buduje relacje i daje pewność prawdziwej komunikacji i zrozumienia. Kupując buty w sklepie internetowym możemy skazać się na chodzenie w zadużych butach. Spotkajmy sie na miejscu i oceńmy realnego kandydata a nie jego wirtualny hologram ….

 16. Załamuje mnie Wasze komentarze dotyczące miejsca audycji. Jakie to ma znaczenie? To nie oglądajcie ogólnopolskich telewizji, bo nadają z Warszawy. Jak w TVN był pan Budziński to studio programu przewieziono do Łęczycy. Nie on tam pojechał a my to oglądaliśmy w domach, bo dyskusja dotyczyła naszego miasta.

 17. Jasne, popierajcie tę panią i głosujcie na nią, niech wygra wybory, ale jak PIS przegra wybory parlamentarne na co zanosi się i nastąpi zmiana władzy i wymiana ludzi na stanowiskach to wy z tą panią na stanowisku burmistrza obudzicie się z ręką w nocniku a ta pani będzie dla was wrzodem na …, wiecie na czym.

 18. Zawsze w radio i telewizji można coś wyciąć, przestawić, wyjąć z kontekstu….. Tak się już dzieje w mediach. Aby tego uniknąć i być uczciwym dobrze, aby debata odbyła się na żywo. Bez retuszu….. W ten sposób pozna się burmistrza, któremu zależy na Łęczycy a nie sztuczną pozę wykreowaną przez dziennikarza. Nawet najlepszego.

 19. Unikanie tego typu konfrontacji utwierdza mnie w przekonaniu , ze jest sporo prawdy w tym co ludzie gadają.Ze Kulesza jest zdruzgotany ze wszedł do drugiej tury i tak naprawde nie chce byc burmistrzem.Fakt, ze w kampanii robił wszystko zeby sie nie udało.Na jego nieszczęście Lipiński zabrał głosy Urbanskiemu.

  • I tak to właśnie wygląda zasłyszane plotki uznajemy za „pewnik ” ……. To bardzo niebezpieczne i smutne zarazem. Zaangażowanie Pawła Kuleszy w kampanię oraz dbałość o losy Łęczycy od wielu lat są wszystkim znane i bezsporne.
   Kto kogo unika kto się kogo boi ? Czy to naprawdę stanowi meritum sprawy ? Nota bene to KWW DLA ŁĘCZYCY i Paweł Kulesza zaproponował debatę w Łęczycy. bliżej suwerena blisko mnie i innych mieszkańców Łęczycy. Ale cóż wielki PiS chce rozjechać walcem mały komitet wyborczy …….. Nie interesuje się ludźmi a szuka rozgłosu w radiu. Za dużo polityki wielkiego formatu w wyborach samorządowych w których liczy się moja mała ojczyzna Łęczyca a nie dyktat polityczny partii rządzącej jaka kolwiek by ona nie była.

   • Paweł Kulesza to PO więc nie ściemniajcie jaki on biedniutki.Jak wyglądała kampania każdy widział.Zalezy mu na Łęczycy?To nic dziwnego.Samo jednak się nic nie zrobi. Trzeba pracować ciężko.A jak tak ma mieć zapał do pracy jak do kampanii to ja dziękuję

   • Monika zgodziła sie na debatę w Leczycy z Pawlem.O co chodzi?.Debata w radio byłaby tylko uzupełnieniem. Każdy moglby jej wysłuchać na FB.Glupie tłumaczenie

 20. Panie Pawle czyżby Pan zapomniał, ze wielkim zwolennikiem Radia Victoria był burmistrz Olszewski.Czesto tam jeździł udzielać wywiadów. Radio jest w Leczycy od kilkunastu lat.Kto słucha ten wie .

 21. Nareszcie ktoś ” ŁEBSKI ” wyłuszczył wam tłumoki jaka jest rzeczywistość i prawdziwe zasady! Brawo Anonim jak i Marcin. Reszta do szkoły i za lekturę o dobrym wychowaniu. Wylewacie frustraci na innych swoje stetryczałe życie i jak widać tylko to potraficie. Nie chcę się nawet tego czytać,, bo mój czas jest bezcenny, ale chciałam posłuchać p. Błaszczyk i zainteresowałam się, czy coś się zmieniło w kwestii postów, ale oprócz tych dwóch to nadal kloaka!!!!

 22. Żyjemy w czasach w których media internetowe wypierają tradycyjne nośniki informacji. Tradycyjną encyklopedię można łatwo zastąpić wikipedią a w niej szybko można sprawdzić definicję debaty :
  „Debata (franc. débat od débattre, roztrząsać, z łac. bat(t)uere, uderzać, rozbijać na kawałki[1]) – dyskusja o sformalizowanej formie, która dotyczy wyboru najlepszego rozwiązania omawianego problemu lub sprawy, mająca miejsce najczęściej w większym gronie osób, np. na zebraniu, posiedzeniu, zgromadzeniu, zjeździe.”
  Jak z definicji wynika debata powinna się zatem odbyć w Łęczycy …..

 23. Był taki czas kiedy samorządność nie istniała a organizacja życia społeczności lokalnej odbywała się z poziomu wojewodztwa ….. Za tymi czasami nie tęsknię. Decentralizacja władzy otworzyła drogę do instytucji samorządów lokalnych i jak sama nazwa wskazuje podmiotem są tutaj społeczności lokalne……
  Debata w wyborach na burmistrza Łęczycy w Kutnie ?! To chyba nie te wybory…. Media to tylko instrument zastępczy dobry dla wyborów parlamentarnych. To tak jakby ktoś mając pod nosem kościół słuchał mszy w znanym wszystkim radiu ….

 24. Był taki czas kiedy samorządność nie istniała a organizacja życia społeczności lokalnej odbywała się z poziomu wojewodztwa ….. Za tymi czasami nie tęsknię. Decentralizacja władzy otworzyła drogę do instytucji samorządów lokalnych i jak sama nazwa wskazuje podmiotem są tutaj społeczności lokalne……
  Debata w wyborach na burmistrza Łęczycy w Kutnie ?! To chyba nie te wybory…. Media to tylko instrument zastępczy dobry dla wyborów parlamentarnych. To tak jakby ktoś mając pod nosem kościół słuchał mszy w znanym wszystkim radiu ….

 25. Nie widzicie co się dzieje? Wielki PiS z całą machiną ruszył na mały lokalny komitet. Buta i arogancja na przemian. Albo się ludzie ogarniemy albo wierzycie w te przekupstwa naszymi własnymi pieniędzmi. Jak wygra Kulesza to nic nie dostaniecie. A czyje są te pieniądze pisu? To jakiś kabaret jest robiony z nas i naszego miasta.

  • Jaki mały lokalny komitet ?Paweł Kulesza to Platforma Obywatelska.Ludzie z jego otoczenia to rasowe platfusy wiec nie pierniczcie głupot.Dziwie sie ze jest to ukrywane.Czyzbyscie wstydzili sie korzeni?

 26. Dobrze zrobił Pan Paweł Kulesza odmawiając udziału w debacie wyborczej kontrkandydatce do stanowiska burmistrza Łęczycy, organizowanej przez diecezyjne radio w Łowiczu lub Kutnie.
  Co to za pomysł, żeby o sprawach Łęczycy dyskutować poza jej granicami?
  A tak przy okazji : czy to radio Victoria kilka lat temu nie było bohaterem afery
  związanej z wyłudzaniem dotacji na podstawie sfałszowanych dokumentów?
  http://lowicz.naszemiasto.pl/artykul/wyrok-w-sprawie-afery-w-radiu-victoria-zostanie-ogloszony-5,3691358,art,t,id,tm.html

 27. a jakiś cwaniaczek bajkę opowiada …. i zlizuje już od miesiąca wszystkie mozliwe rowy jakie można wyliazć i zalicza wszystkie otwory kałowe jakie możan zaliczyc i mysli że to z niego taka genialna polityczna głowa, że jak będzie obciągał wszystkim to którys go do rady może jakiejś wybierze i kasa bydzie … taki fest cwaniiakieros od odbytu !!! fachowiec odbytniczy !!! z orderm I klasy !! hahhaahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahahahaahaha
  hahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahhahaha i kaczora białego !!!!!!!hahahahahahahhaha

 28. Monika Błaszczyk – TO ……………….. no właśnie ..? nie wiem co napiać ….???? to żona senatora ?? a może żona senatora ,która dobrze zna wojewodę , ministra ….. a może ……PREZESA?????? (amen)
  i że dzięki temu złatwi mam kasiorę na zalew albo na zamek, albo na ….??? bo jakby nie była żoną senatora …… to by nie znała wojewody, ani ministra ani …. ONEGO … i ………..,…..by załatwiła !!!!
  czyli reasumując …… Monika Kilar Błaszczyk – TO ŻONA SENATORA !!!!!! czyli głlosujmy na żonę senatora to wygra Łęczyca …… czy k…. jakoś tak było !!!!!!!!!!! (alleluja)

 29. ale to wiocha !! kobita robi debate w radiu i nikt z wyborców o tym nic nie wie !!
  o co tu chodzi ?? czy jest tak roztargniono – przerażona czy tak ma głęboko w poważaniu wyborców ??
  ale wiocha !!! hahaahahahahahaahahahahhaahahhahahahahahahahahahaahahhahah

 30. Czyli mam rozumieć że Pan Kulesza nic dla miasta nie zrobi, bo się nigdzie nie ruszy??
  Bo powinni do Niego przyjeżdżać? Czyli Łęczyca Przez Najbliższe 5 lat nie zyska NIC jakby Burmistrzem został nadąsany Pan Kulesza???

  • Ta wypowiedź świetnie wPISuje się w narrację wielkiego PISU ktory szantażuje lokolne społeczności tam gdzie nie wygramy tam 0 zl dla NIE naszych samorządów….. Przypomina mi to carskiego Putina jak nie zatańczysz jak Ci zagram to zakręcę kurek z gazem ……..
   Społeczność lokalna to nie Polska PIS u

   • Co za narracja? Skoro Kulesza nie ruszy sie poza granice miasta to nic nie załatwi.Proste .Burmistrz musi zapie……ć a nie siedzieć za biurkiem i ściemniać.

 31. Po prostu świetnie. Kilerowa jedzie do radia Victoria. A może by tak jeszcze do TVP, żeby Kurski mógł zadać właściwe pytania tylko do jednej słusznej zmiany ?!

 32. Nie no do Pawła Kuleszy wszystkie stacje będa przyjeżdzac do urzędu.Nawet marszałek jak bedzie chciał rozmawiac będzie musiał sie pofatygować.O Łęczycy rozmawiamy w Łęczycy hahahahahha

 33. W poniedziałek debata w Łęczycy a pani sobie debatuje sama. To nie debata tylko monolog. Świństwa zaczynają robić. Nie zagłosuję na nią teraz. Zarozumiała damulka.

 34. Ciekawe jest, że ta pani mieszka w Zgierzu, syn trenuje w Ozorkowiec, a debatę wymyśliła w Kutnie.
  Widać jak bardzo jest związana z naszym miastem?

 35. Co to za radio victoria pierwszy raz o nim słyszę. Czyżby inna porządna stacja nie chciała już słyszeć o tej kobiecie. Jakby była to TVP. TVN. POLSAT to rozumie powinien jechać. Bardzo dobrze zrobił że nie pojechał.

 36. Edward, Zbyszek i inne ciołki. Po co te brednie skoro i tak jest już umówiona debata w Łęczycy przed Łęczycanami. Pani Kilar swoją mizerną wiedzą o tym co się dzieję w Łeczycy może tylko pogadać w radio. Zobaczymy czy też taka otwarta i elokwentna będzie w bursie ? Mogę się założyć o mendel jajek, że Kulesza ją rozjedzie !!!

 37. Pod innym artykułem komentarze która z trzech Pań korzystniej wygląda, lepsze te komentarze, niż wypociny nauczyciela od prac ręcznych ! stawiam na Sylwie 🙂

   • A to heca! Radio katolickie organizuje debaty dla 3 miast. To wygląda na promocję własną radia, o którym do tej pory mało kto słyszał. Dobrze, że się Kulesza nie dał w to wkręcić.

 38. Pan Paweł jak zwykle tylko gada, a mało co rozumie. Zachowuje się jak zaściankowy kandydat który najdalej wypuści się do wilczkowic – jak np. kiedyś zaprosi go TVP info do studia do Łodzi rozmawiać o Łęczycy to nie będzie poza granicami miasta o mieście rozmawiał – czy Państwo widzicie absurdy tego kandydata ?

 39. Panie Pawle z całym szacunkiem, ale Radio Victoria nie ma siedziby w Łęczycy. Ma siedzibę w Łowiczu. Tam jest studio i tam miała być debata. Z tego co wiem radio ma też siedzibę w Kutnie. Pewnie strąd te propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here