Tu na razie jest gruzowisko, ale będzie widowisko – sala widowiskowa Domu Kultury w remoncie

6
597

Życie kulturalne Domu Kultury na chwilę zostało ograniczone, a to za sprawą przeprowadzanego remontu sali widowiskowej Domu Kultury, która przy większych imprezach, była sercem placówki.

Jak widać na załączonych zdjęciach widok nie jest imponujący, ale wkrótce ulegnie to zmianie, dzięki kompleksowej aranżacji.

Prace związane z modernizacją I piętra Domu Kultury zostało zaplanowane w tegorocznym budżecie, a dodatkowo miastu udało się otrzymać dotację z Ministerstwa Kultury w wysokości 157 tys. zł.

Pod koniec listopada sala powinna być gotowa do użytku.

6 KOMENTARZE

    • To cyniczne, perfidne wykorzystywanie patriotycznej okazji i pełnionej przez siebie funkcji do agitacji i lansowania własnej osoby, w czasie kiedy konkurencja ma zakaz jakichkolwiek działań związanych z kampanią wyborczą. To rozpasanie wszechrządzącej partii i prezentacja poczucia całkowitej bezkarności. Himalaje hipokryzji.

  1. Blaszczykowa robi sobie kampanię za publiczne pieniądze w czasie ciszy wyborczej. Ta kobieta nie ma żadnych zasad. Nie ma też żadnych skrupułów pod szyldem patriotycznej imprezy lansowac swoją osobą. Co to człowiek??? Bez sumienia. Po trupach byle do celu.

    • A to sobie datę na piknik wymyśliła. Ciekawe czy swoje urodziny też obchodzi 3 tygodnie wcześniej? Wszystkich ma za kmiotów i debili. Niech sobie takich poszuka w Zgierzu i w Goszczynnie. Ciekawe na kiedy szykuje wstęgę i nożyce na Konopnickiej, pewnie na druga turę. Oby się nie przeliczyła z kalkulacją.

  2. Co to za kolejna impreza 20 w sobotę tuż przed wyborami? Czy organizuje ją pani Błaszczyk? Przecież jest cisza wyborcza. Nawet tego nie uszanuje? Będzie disco polo i kurczęta?

  3. Tylko Urbański. Lipiński grzmi na Kilar, a ta podaje go do sądu. Kulesza się w ogóle nie odzywa, więc co to byłby za burmistrz? Poza tym kandyduje tez na radnego. Albo w te, albo wewte panie Kulesza. Mysli pan że łęczycanie nie wiedzą o co panu Chodzi? Urbański ma wyważony program z nikim się nie kłóci. Stara sie do niego przyciągąc ludzi, I dobrze. Tak powinno być.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here