Paweł Kulesza spotkał się z wyborcami [ZDJĘCIA, VIDEO]

37
2076

Wczoraj o godzinie 18 w małej sali Domu Kultury miało miejsce spotkanie kandydata na burmistrza Pawła Kuleszy oraz kandydatów na radnych z KWW Dla Łęczycy, podczas którego przedstawiono ich sylwetki, a także zaprezentowano program wyborczy.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach, a których wymienimy poniżej. Po tym Paweł Kulesza przeszedł do prezentacji programu wyborczego, który nazwał programem „Przyjaznej, bezpiecznej i nowoczesnej Łęczycy” ponieważ został on podzielony na te trzy kategorie. Do programu zaliczają się między innymi:

– Budownictwo komunalne i socjalne
– Wspieranie wspólnot mieszkaniowych
– Międzyosiedlowa minikomunikacja miejska
– Budżet obywatelski
– Kluby Seniora
– Pakiet przedszkolaka
– Nowa lokalizacja obiektów sportowych
– Poprawa oświetlenia
– Punkty hotspotowe
– Rozbudowa monitoringu miasta
-Tanie źródła energii

Trwa spotkanie wyborcze Pawła Kuleszy

Opublikowany przez W Łęczycy Środa, 17 października 2018

Sam kandydat na burmistrza powiedział, że program niektórym może się wydać „sztywny”, ale to głównie ze względu na to, że są to cele, których realizację można rozpocząć nawet jutro, dlatego jest to program przede wszystkim realny do wykonania.

Padło także kilka pytań z sali, po czym zakończono spotkanie.

Poniżej kompletny wykaz kandydatów i kandydatek na radnych startujących z KWW Dla Łęczycy:

Andrzej Domagała – Okręg nr 1
Paweł Kulesza – Okręg nr 2
Marek Jóźwiak – Okręg nr 3
Adam Kujawa – Okręg nr 4
Lena Szałowska – Okręg nr 6
Jan Chucki – Okręg nr 8
Aleksandra Ratajczyk – Okręg nr 9
Alicja Zawadzka – Okręg nr 10
Marcin Tober – Okręg nr 11
Wojciech Wojciechowski – Okręg nr 12
Marek Lisiecki – Okręg nr 13
Elżbieta Gajewicz-Kubiak – Okręg nr 14
Lidia Keller – Okręg nr 15

37 KOMENTARZE

 1. Na radnych trzeba głosować na nowych,tych którzy nie byli radnymi, mają nowe pomysły, czyste konto i nie są układowcami. Swieza krew jest potrzebna i potrafi wiecej

 2. Blaszczykowa robi sobie kampanię za publiczne pieniądze w czasie ciszy wyborczej. Ta kobieta nie ma żadnych zasad. Nie ma też żadnych skrupułów pod szyldem patriotycznej imprezy lansowac swoją osobą. Co to człowiek??? Bez sumienia. Po trupach byle do celu.

 3. nie będzie robił slajdów ? a i owszem bo niby co miałby na tych slajdach pokazywać?No poza tym pewnie mu się nie chciało hahahahha. Żenada.jak chce tak zarządzać miastem jak Radą Miejską to miej w obronie Łęczycę.Ciągłe awantury i durne pomysły

 4. Jesteście kompletnymi idiotami,. O czym wy piszecie, kto gruby, a kto nie? Co za podła głupota. Słuchajcie, co kto mówi, a nie obrażacie ludzi. I komu tu zależy na mieście i ludziach ???!!!

 5. A hrabia z sygnetem na ręku przyszedł na przeszpiegi?
  przecież to pachoł Klawisza i Lipy, więc pewnie zadawał podchwytliwe pytania;
  brakowało tylko Zenka z Zachodniej.

 6. Najlepiej na spotkaniu wypadł radny Wojciechowski:
  – elokwencja
  – doświadczenie
  – intelekt
  – potrafiący nawiązać kontakt z zebranymi na sali
  – i wszystkie naj naj naj
  hihihihihiihihihiihihihihihihihiihih

 7. Jeden z kandydatów nie może się zdecydować, kim by chciał zostać w nowym samorządzie. Przedstawicielem władzy stanowiącej jako radny miasta czy przedstawicielem władzy wykonawczej jako burmistrz miasta.
  No cóż, ostatnie 12 lat pracy w samorządzie wywarło na chłopinie taką persie, że teraz już nie wyobraża sobie życia bez władzy i to obojętnie jakiej władzy tej stanowiącej czy tej wykonawczej.

  Wyborcy mogą tylko pozazdrościć takich zmartwień kandydatowi jednocześnie do dwóch różnych organów tego samego samorządu, czyli rady miasta i na burmistrza miasta.
  Wyborcy teraz mają prawo czuć się trochę zdezorientowani, czy mają głosować na radnego, czy burmistrza, bo przecież w dwóch organach tego samego samorządu ten kandydat być nie może i z któregoś będzie musiał zrezygnować.

  Natomiast to z kolei będzie prowadziło do wyborów uzupełniających do rady miasta lub wyborów nowego burmistrza oczywiście jak zrezygnuje z fotela burmistrza :).
  Jak w jednym tak i w drugim przypadku będą dodatkowe koszty.
  No chyba, że wyborcy postanowią inaczej i oszczędzą takich zmartwień jednemu kandydatowi do dwóch różnych organów tego samego samorządu.

   • Nudne, ale taka prawda. Lepiej gdyby to był czyjś wymysł, ale niestety to prawda co ten gość napisał. Taka postawa to asekuranctwo, krętactwo i pazerność. Ludzie tego nie lubią.

    • Czego sie można spodziewać po tej osobie cały Kulesza. Problemem budownictwa chce się zająć tyle lat w samorządzie i miał w dupie ten temat. Teraz chce sie nim zajmować jak szambo wylało a co wcześniej robił. Wystarczy go posłuchać co mówił na temat bloku który stawia SM, podważał pomysł budowy bloku dla rodzin, chciał go za wszelką cenę blokować, obrażał Jarka Pacholskiego, kłamał że SM chce zarabiać na tych co zakupią mieszkania .Zastanówcie się ludzie nad tym co napisałem

     • SM na tym popłynie, bo buduje się TBS, ale to miało być dziecko Klawisza, pamiętam, jak za tym za budową na walnych spotkaniach razem z Lipą przychodzili.

 8. Ile hejtu tutaj. Towarzystwo pewnie zdziwione że pan Kulesza miał taką frekwencję. Obejrzałem nagranie i bardzo mi się podobało. Przede wszystkim merytorycznie i realnie. Powodzenia panie Pawle!

 9. A co porabia dawny wiceburmistrz z czasów Olszewskiego?
  Nie startuje nigdzie, tylko chce przyjść na gotowe, czyli z-cę Kuleszy.
  Ktoś wie, co się dzieje z Wojtkiem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here