Krzysztof Lipiński zaprasza mieszkańców na debatę. Sam ze sobą chce rozmawiać?

63
1758

Datę wyborów można już odliczać prawie w godzinach, co powoduje, że kandydaci robią niemalże wszystko, aby zaprezentować się swoim wyborcom. Robi tak na przykład Krzysztof Lipiński, który podczas poniedziałkowej konferencji przed ratuszem miasta nie tylko przedstawił sprawę poniszczonych banerów, ale i wezwał do debaty Monikę Kilar-Błaszczyk.

I na tym można by skończyć tę historię, ponieważ odpowiedzi ze strony adresatki nie było, gdyby nie fakt, że w dniu dzisiejszym po naszym mieście jeździ samochód, z którego głośników puszczane jest zaproszenie Krzysztofa Lipińskiego na debatę, która rzekomo ma się odbyć jutro w Domu Kultury.

Rzekomo, ponieważ kandydatka na burmistrza Monika Kilar-Błaszczyk wystosowała oświadczenie, w którym stwierdza, że oficjalnego zaproszenia od któregokolwiek z komitetów wyborczych nie otrzymała.  Poniżej pełna jego treść:

Szanowni Państwo,

w odniesieniu do pojawiających się w przestrzeni publicznej doniesień o debacie między kandydatami do fotela burmistrza Łęczycy, chciałam niniejszym oświadczyć, że nie otrzymałam żadnego oficjalnego zaproszenia od któregokolwiek z moich kontrkandydatów. Aby mogło dojść do jakiekolwiek debaty, musiałyby się nawzajem porozumieć, co do miejsca, terminu, zasad Komitety Wyborcze każdego z 4 kandydatów. Taka jest droga i standardy ustalania spotkań, debat kandydatów. Nic takiego nie miało miejsca, zatem nie będę odnosić się już więcej do tanich sensacji na temat debaty, do której nie zostałam oficjalnie zaproszona, ani nawet bezpośrednio poinformowana o takiej propozycji.

Pragnę Państwu przekazać, że resztę tego tygodnia mam zaplanowane na bezpośrednie spotkania z Mieszkańcami Łęczycy, na które jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam.

Monika Kilar-Błaszczyk

Na wszelki wypadek skontaktowaliśmy się z pozostałymi kandydatami na burmistrza – Krzysztofem Urbańskim i Pawłem Kuleszą – czy zostali zaproszeni na taką debatę. Obaj jednak zaprzeczyli i powiedzieli, że żadnego zaproszenia nie otrzymali.

63 KOMENTARZE

 1. Co to za kolejna impreza 20 w sobotę tuż przed wyborami? Czy organizuje ją pani Błaszczyk? Przecież jest cisza wyborcza. Nawet tego nie uszanuje? Będzie disco polo i kurczęta?

  • Blaszczykowa robi sobie kampanię za publiczne pieniądze w czasie ciszy wyborczej. Ta kobieta nie ma żadnych zasad. Nie ma też żadnych skrupułów pod szyldem patriotycznej imprezy lansowac swoją osobą. Co to człowiek??? Bez sumienia. Po trupach byle do celu.

 2. Spacerując po Łęczycy popatrzyłam na plakaty wyborcze. Straszewska nie prezentuje uzębienia, za to wyszminkowana, że ho, ho. Usteczka tylko do całusów. Pani KIlar – Błaszczyk prezentuje natomiast uzębienie. Nie ma ubytków, wszystkie ząbki takie piękne, bielutkie, równiutkie. Nasuwa się pytanie własne, czy podretuszowane na potrzeby wyborców? I jeszcze śmiejący się z baneru spod Kargula pan Tomasz Olczyk. No panie Tomaszu, z lewej strony to dentysta by się przydał. A tak w ogóle to pałka w ręku przydałaby panu męskości.

 3. Podobno Pijewski rezygnuje z kandydowania jak zobaczył ulotki sprzed kilku lat gdy kandydował od Palikota. Pytanie, czy sam się zgłosił do komitetu Kilar – Błaszczyk a tym samym do PiS, czy też Kilar – Błaszczyk go do tego namówiła? Ale jazda. PiS razem z Palikotem policją i funkcjonariuszami. Ha, ha, ha.Wstyd dla całej prawicy.

 4. Prawda jest taka, że oddany głos na Lipińskiego, to w praktyce oddany głos na Błaszczykową. Zawieszony w czynnościach nadal Lipiński nie złoży ślubowania chociaż by wygrał te wybory, bo to czynność służbowa. Przypominam jest zawieszony w czynnościach. Wybór należ do wyborców.

 5. 7 wrzesień 2018
  Dziś pan sędzia Sydor przekazał informację, że wnioskiem zajął się Sąd Rejonowy w Pabianicach, który podtrzymał zawieszenie Lipińskiego.
  – W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, że postanowieniem Sądu Rejonowego w Pabianicach, przy którym obecnie zawisłe jest postępowanie, z dnia 30 sierpnia 2018 r. nie uwzględniono wniosku o zmianę lub uchylenie środków zapobiegawczych.
  Pytanie, jakie wciąż się nasuwa jest takie, czy w takim przypadku Krzysztof Lipiński może ubiegać się o fotel burmistrza. Sędzia Sydor twierdzi, że nie.
  – Tym samym w dalszym ciągu stosowany jest środek w postaci zawieszenia w czynnościach służbowych, który uniemożliwia pełnienie tych czynności i ubieganie się o wybór na stanowiska objęte zakazem – czytamy w odpowiedzi.

 6. Obserwator pełen szacunek za ten wpis , ja również nie rozumiem współpracy z Panią anna S. , każdy w Łęczycy ją zna i wie czym to” pachnie „dziwi mnie tylko, że ktos taki jak Pani Monika i jej mąż chcą mieć z nią coś wspólnego, a co do wstydu on ago nie ma ….pójdzie za każdym, kto zapewni jej rozgłos osoba ze wstydu i honoru mam nadzieje ,że jej marne grono znajomych zagłosuje na nią a inni jej podziękują….

   • Ooooo, dokładnie tak, jak np pani Tuszyńska czy pani Dudkiewicz… jedna murem stała za Lipińskim, druga też murem za PiS’em i Błaszczykową 🙂
    Eh te kobiety łęczyckie 🙂
    Każda z parciem na władzę…
    Zaraz, zaraz …. mężczyźni też tak mają – pan Wojciechowski – w zaparte zwolennik Lipińskiego dziś wspiera pana Kuleszę…
    Kto tam jeszcze nam się zachował jak chorągiewka? Pomyslimy i znajdziemy więcej przykładów 😛

 7. Pani Moniko, nie boi się Pani współpracy z wspomnianą już Anna S., która w minionych latach oskarżała swojego ówczesnego szefa-Burmistrza o wszytko co tylko możliwe bo Lipa ją tak omamił że szła za nim jak pszczoła do miodu?

  Pani Anno S. Pracowniku biura senatora NIE WSTYD PANI przed Łęczycą za tamte świństwa?

  • z tego co wiem to pani Anna przeprosiła pana Olszewskiego, a on przeprosiny przyjął. to kończy tą sprawę. poza tym każdy ma prawo do popełniania błędów.

 8. Bes sęsu!
  Łenczycanie o co wy siem kłucicie? ja tam w wyborach poprem pana Kszysztofa. Uwarzam, rze durzo dobrego zrobił dla Łenczycy. Pobudował szkoły, pszedszkola, drogi i parkingi. Mufcie co chcecie, nie ma leprzego!

  • Ależ pomyliłeś się Jasiu. To wszystko zrobiła taka jego kontrkandydatka! Nie przypisuj komuś innemu Jej zasług bo to nie fair. Zapytaj na lekcji swojej pani to potwierdzi. I jeszcze ci powie, że żłobek też wybudowała. Taak.

 9. mam propozycje niech pani burmistrz wyśle na debatę najbardziej zasłużona dla Łęczycy Pania Dyrektor Anne S. ona zna go najlepiej bo są po tych samych pieniądzach oboje żenujące niech pogada są na tym samym poziomie to się dogadają hi hi hi

 10. pani Moniko proszę nie dać się wciągnąć w te głupie zagryfki , nikomu w Łęczycy nie jest potrzebna debata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Lipiński jest upierdliwy jak wrzód na du…e.Chłopie zakochałeś sie w tej Błaszczykowej czy co? Odpuść dziewczynie.Nie widzisz, ze ten numer nie chwyci.Zaimponujesz może kilku swoim przydupnikom.Reszta ma Cię dosyć

 12. Czy Pani Monika Błaszczyk obawia się tej debaty? Na to jednak wygląda. Jeśli tak obśmiewa Lipińskiego to niech pokaże co potrafi, a nie tylko oświadczenia w internecie umieszcza.

   • Tak, ona jest z przyszłości. Jak ją pierwszy raz zobaczyłem to zaraz tak pomyślałem. I teraz się sprawdziło. Podobno wtedy na rżysku wylądował jakiś wehikuł. Tak mówili. To pewno z nią. Niech żyje!

 13. lipa ty masz szarika to deszcze niespokojne …… potargały sad ….. puszej chłopoku a zenek niech podkład taneczny z jeziora łabędzia robi !! to bydzie cuś !!!!

 14. pojawiających się w przestrzeni publicznej doniesień o debacie między kandydatami do fotela burmistrza

  dlaczego bredzisz w liczbie mnogiej , tylko lipa pierdnął o debacie , co to za prostackie ściemy !!!! kto chce z tobą debatować !!!! najprostrzej rzeczy nie potrafisz zrobić !!!! hahahahahahahahhaahahahhah o czym debatowąc z wami o parzeniu kawy !!!!!! hahahahahhaahahahahhaahahahahahahaah

  • racja !!! to obca osoba z obcej miejscowości , nawet nie jest w stanie wydać decyzji i od miesięcy załatać kilku dziur w drodze asfaltowej przy wjeździe do bieronki przy parku , i tylko nie p…… że to droga krajowa !!! to o od kilku miesięcy nie jest w stanie złatwić takiego k….. banału !!!! a ona chce miliony pozyskiwać na inwestycje hahhahaahahhahah !!!!!!! nieudolne rządzenie i nieudolne myślenie te dziury nie są przy samej drodze tylko ok. 4 metry od drogi na wjeździe !!!!!! sami to morzemy zro bić przez ZM !!!! jakby była z Łęczycy i tu mieszkała tu robiła zakupy to by wiedziała co zrobić !!! alkbo firma która robi Konopnicką mogłaby to zalać asfaltem , ale po co jak tu się nie mieszka kto nami rządzi ???? kto ???? zero jarzenia w najprostrzych sprawach !!! zero !!!!! obcy nie może być burmistrzem Łęczycy !!!

    • z tą wiedzą to można być sklepową na wiosce w GS …. ale tyż po znajomości !!! wójt albo chłopoki z województwa a może z KC pomógom
     buhahbuhahabuhhabuhahbuaqhah

   • Jasiu – Rysiu, niezły ubaw musi mieć z ciebie Administrator mający wgląd w adresy I.P. Ciągle ten sam adres, ciągle ten sam jad a tylko nicki inne. Masz ty jednak ciężki żywot…

 15. Działania K. Lipińskiego zmierzają do tego, by wprowadzeni w błąd przez jego komunikaty mieszkańcy Łęczycy, przyszli na spotkanie do Domu Kultury, licząc, że będą mogli spotkać się i porozmawiać z Panią Moniką Kilar-Błaszczyk.
  Panie Lipiński, daj pan sobie już spokój… takie mącenie, co prawda w pana stylu to norma, ale my mamy juz pana i jego zachowań dosyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here