KWW Uczciwa Gmina – Czas na rozwój! Kandydatka na wójta Gminy Łęczyca Magdalena Szczepaniak

0
1353

Szanowni Państwo,

Bardzo emocjonalnie czuję się związana z Gminą Łęczyca. Tu się urodziłam i tu wychowałam. Wiem, jak ciężka jest praca w gospodarstwie rolnym i zależy mi na tym, żeby nasza gmina zaczęła się w końcu rozwijać zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Od 16 lat pracuję w samorządzie, obecnie w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, gdzie zajmuję się funduszami unijnymi. W mojej pracy widzę, jak prężnie rozwijają się inne wiejskie gminy w regionie, a nasza niestety nie.

Program wyborczy KWW UCZCIWA GMINA to przemyślana strategia i plan działania, który doprowadzi do podniesienia jakości życia mieszkańców gminy i do rozwoju gospodarczego. Na stronie www.uczciwagmina.pl prezentujemy program, pomysły na jego realizację oraz kandydatów na radnych.

Od wójta ludzie oczekują konkretnych efektów pracy, a nie pustych obietnic. Jeżeli zostanę wybrana na wójta, dołożę wszelkich starań, by Gmina Łęczyca rozwijała się dynamiczniej, a co najważniejsze równomiernie.

Mam doświadczenie w pracy w samorządzie, wiem jak pozyskiwać środki zewnętrzne, mam pomysł na rozwój gminy. Proszę Państwa o zaufanie, udział w wyborach i oddanie na mnie głosu.

W poprzednich wyborach popierałam obecnego Wójta, bo obiecywał zmiany i inwestycje ze środków unijnych. Zawiódł, a ja czuję się zobowiązana do naprawienia zaistniałej sytuacji.

Materiał wyborczy KWW Uczciwa Gmina