Krzysztof Lipiński spotkał się z wyborcami [VIDEO]

54
1434

Wczoraj o godzinie 18 w restauracji Kargul miało miejsce spotkanie kandydata na burmistrza Krzysztofa Lipińskiego oraz kandydatów na radnych KWW Krzysztofa Lipińskiego, podczas którego zaprezentowali oni program wyborczy swojego komitetu.

Spotkanie rozpoczęło pokazem spotu wyborczego, po czym Krzysztof Lipiński zaprezentował sylwetki kandydatów.

Kandydaci KWW Krzysztofa Lipińskiego z podziałem na okręgi:

Okręg nr 3 – Krzysztof Pacholski
Okręg nr 4 – Monika Jóźwiak
Okręg nr 7 – Patrycja Zasada
Okręg nr 8 – Irena Strzelecka
Okręg nr 9 – Wioletta Grzywaczewska
Okręg nr 10 – Michał Jabłoński
Okręg nr 11 – Marcin Maciejewski
Okręg nr 12 – Tadeusz Nawrocki
Okręg nr 13 – Robert Niwiński
Okręg nr 15 – Krzysztof Klimczak

Po tym Krzysztof Lipiński przeszedł do przedstawienia programu wyborczego, gdzie pierwszym punktem były miejsca pracy, które chce pozyskać poprzez ściąganie inwestorów. Tych z kolei ma zachęcić najniższymi podatkami w Polsce.

Następnie Lipiński przeszedł do rewitalizacji zalewów miejskich i budowy basenu, który porównał do wanny w mieszkaniu.

– Słyszałem dyskusję, że basen powinien przynosić zyski, albo chociaż wychodzić na zero. Proszę państwa, czy w naszych domach wanny czy kabiny prysznicowe nam się kiedyś zwróciły? Nigdy, zawsze musimy do nich dopłacać – przekonywał, mówiąc, że tu chodzi o młodzież.

Kolejne punkty programu brzmiały następująco:

– Rewitalizacja zamku
– Modernizacja i rozbudowa ulic
– Podjęcie działań w celu zbudowania obwodnicy Łęczycy
– Rozbudowa ścieżek rowerowych
– Budżet Obywatelski

Poza tym wskazał koncepcję budowy drogi prowadzącej od ulicy ks. Jerzego Popiełuszki do ulicy Zachodniej, czy też zwrócił uwagę na kolej wąskotorową nazywając ją przepięknym zabytkiem i podkreślając, że mamy ogromne szczęście, że wciąż istnieje. Jak jednak dodał temat wąskotorówki jest dalekosiężnym planem, a kandydaci z KWW Krzysztofa Lipińskiego chcą się skupić na rzeczach realnych.

Padło także kilka pytań z sali, po czym zakończono spotkanie.

Spotkanie wyborcze KWW Krzysztofa Lipińskiego

Opublikowany przez W Łęczycy Czwartek, 11 października 2018

54 KOMENTARZE

 1. Ja mam tylko jedno pytanie ! LIPA ! Skąd weźmiesz PIENIĄDZE na te pomysły ? PIS CI ich nie da !! 🙂 LUDZIE, obudźcie się ! Tylko KASA się liczy a ONA ją dostanie !! Pozdrawiam myślących inaczej czyli normalnie 🙂 MO NI KA !! MO NI KA !! MO NI KA !!

  • PiS nie da? A może jednak PIS DA?
   A skąd PiS ma te pieniądze, które niby ma dać lub nie dać? PiS ma swoje pieniądze ze składek i z finansowania partii politycznych ale tych pieniędzy nikomu nie rozdaje. Pieniądze, które masz na myśli nie należą do PiSu, nie są pieniędzmi partyjnymi i nie mogą być przez partię zawłaszczane dla tzw swoich. To jeszcze nie jest republika bananowa.

 2. ale żenada , co on się tak trzęsie ? jakaś trzęsawka ??? ruchy głową , rękami nie skoordynowane , nie panuje nad soba , łapie sie pod boki, chodzi , z nogi na nogę skaka , obertas ??? co jest , co z tym gościem a ci radni …. o boże , ale to żenujące to oglądać i słuchać , nie da się , to polityczna śmierć !! delirka !!! o czym ten gość bredzi ??? wstyd !! Nowy Jork i zalewy !!! hahahahahaahahahahahahaahahhaaaahahaha

 3. taki ten pan Krzysiu super to czemu jego burmistrzowanie skończyło się tak jak wszyscy wiedzą , co nam proponuje to co zawsze i jakoś spełnienia obietnic brak, a Ci radni nie obrażając ludzi chyba nie wiele maja do zaproponowania żenada, ludzie opluwacie Błaszczyk , bo jest z PiS dla mnie nie ma znaczenia jaka partia byle w Łęczycy coś się działo, teraz są inwestycje i miasto żyje a za kadencji ostatnich panów którzy tak pięknie mówią co chcą zrobić nie zrobili nić, dla mnie to ludzie bez wstydu jak maja czelność kandydować po tych wszystkich akcjach: sady , zawieszenie , zwolnienie wice , przyjecie go na doradcę, spadochroniarze którzy tylko brali kasę nic zero czegokolwiek , rozumiem takie stanowisk to duża kasa, ale zagłosujmy na człowieka który coś robi , zmieni nasze miasto …jestem neutralna politycznie , ale jak widzę ze pani Monika coś robi , to nie ma dla mnie znaczenia z jakiej jest partii, bo efekty widzimy wszyscy , a pieniacza i nieudacznikom ja podziękuje !!!!!!!!i może przestańcie się opluwać tylko pomyślcie o swoich dzieciach i samych sobie co można zmienić….

   • czytanie ze zrozumieniem to moje życie …..wiem co pisze , a ty naucz się czytać ze zrozumieniem , bo w Łęczycy potrzebni są mądrzy ludzi, a nie tacy Jackowie jak ty …

    • Siedzisz sobie w urzędzie i piszesz bo się boisz stołka stracić. Hańbą jest pisanie, żeby zagłosować na PiS. Tylko koryciarze urzędowi to robią bo wchodzą w tyłek każdemu kto im płaci. Widzimy jak wieszają plakaty w godzinach pracy i roznoszą pączki po targu. Wstydu nie macie. Dno.

 4. Jedno jest ciekawe i zastanawiające. Panowie Krzysztofowie wzajemnie o sobie nic nie piszą i nie mówią! Dlaczego? Przecież to kontrkandydaci! Walczą o fotel burmistrza, jedne przeciw drugiemu! A o sobie ani słowa.
  Jeden i drugi mają za wspólny cel ataków: Monikę Klar-Błaszczyk! Weźcie to pod uwagę drodzy wyborcy i zastanówcie się dlaczego tak jest!

  • Powiedzieć Ci dlaczego tak jest? Bo graja czysto i o to w tym chodzi,a nie jakieś chodzenie po sądach, nagabywanie. Pani Kilar czy Kiler, czy jak tam jej jest mogłaby sobie przypomnieć kim ona była jeszcze niedawno ;>

  • Ta cała kampania jest zastanawiająca.Oprócz Pani Kilar Błaszczyk pozostali prowadzą jakąś walkę podjazdową. Jedni robią kampanię na ful, opluwają itd. ,inni stoją w blokach startowych i czekają…ciekawe na co??? Póki co udają tych mądrych, dobrych , spokojnych, ugodowych, ale to co innego, są leniwi i nie chce im się robić więc kombinują.Na plecach burmistrza Olszewskiego raczej nie wjadą bo to inni ludzie i postawy

 5. Jak wy szybko potraficie wszystkich krytykować, podnieście się z kanapy i ruszcie swoje tyłki. Zróbcie w końcu coś dla tego miasta, skoro tak wiele chcecie żeby było. Dlaczego sami nic nie zrobicie? A innym kładziecie kłody pod nogi. Siedzicie tylko przed telewizorem czy komputerem i wypisujecie głupoty i wyzywacie. Ciekawe czy jakbyście spróbowali swoich sił i chcielibyście żeby było dobrze, to czy byłoby Wam miło jakby ktoś Was obrażał. Zapamiętajcie sobie,że nawet w Internecie nie jesteście anonimowi. Czasami lepiej przemilczeć jeśli samemu się nic nie robi, niż krytykować innych w bardzo nieprzyjemny sposób. Spójrzcie ludzie najpierw na siebie, a potem oceniajcie innych. Niech te wybory się skończą, bo nie mogę już patrzeć na Wasz niski poziom umysłowy. Więc zamknijcie już te swoje buzie, zastanowcie się na kogo chcecie głosować, bo wszystko już wiecie i po prostu 21 października to zróbcie. Trzeba mieć klasę, żeby zagrać czysto- kondkandydacji Pana Lipińskiego powinno wiedzieć o czym teraz pisze. Pokażcie klasę w końcu i nie wchkdzcie sobie wszyscy w tzw. parade.

  • Obiektywny wyborca -popieram to o czym piszesz!!!! Już wcześniej pisałam podobnie :
   „Tak czytam, czytam… wszyscy na wszystkich donoszą, opluwają. PO co ???? Każdy może przecież glosować jak mu się podoba, do wyboru 4 opcje!!!! Każdy człowiek ma własne zdanie i żeby nie wiem jak oczerniać, szkalować kogokolwiek to i tak raczej zdania nie zmienimy. Tak nie powinno być, wszyscy powinni iść posłuchać co każdy kandydat przedstawia w programie wyborczym, ocenić czy realny program, zaangażowanie kandydującego, charyzmę…. A późnej przemyśleć i wybrać. Przecież WSZYSTKIM zależy żeby Łęczyca rosła w sile , żeby dzieci nie uciekały z miasta, żeby była praca, mieszkania, żeby ŁĘCZYCA BYŁA PIĘKNA.”

 6. buhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaabuhahabuahhabuahhabuhabbuahhabuhahbuhhhaaa

 7. Lubie Krzyśka, ale po spotkaniu byłem załamany takiej patologi umysłowej to dawno nie słyszałem i nie widziałem facet powinien już odpocząć i skończyć z polityką ma swoje zasługi dla miasta większe niż np Olszewski których nikt mu nie odbierze. Obecnie jest tak zagubiony że, aż szkoda gadać. Wystarczy spojrzeć na ten komitet śmiech na sali. Część ludzi to poziom intelektualny Wojciechowskiego albo Zasady masakra. Najbardziej rozbawił mnie kandydat z okręgu nr 11 nawet nie potrafił się wysłowić jąkała, albo pracownik ochrony w prokuraturze prawie prawnik, w branży prawniczej pracuje nie ma co. Kompetencje mają genialne

 8. Nikt normalny nie chce mieć z tym panem już nic wspólnego …..mam nadzieje,ze i tego pieniacza Zenka nie wybiorą , bo nic nie robi tylko sieje zamęt ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here