Drugi pożar w Grabowie! Palą się śmieci na ulicy Reymonta! [VIDEO, ZDJĘCIA]

5
6552

Około godziny 16 wybuchł pożar na ulicy Jana Kochanowskiego, z którym wciąż walczą strażacy. Władze poinformowały o odcięciu wody i zaapelowały do mieszkańców o zamknięcie okien.

Ciąg złych wydarzeń jednak się nie kończy, ponieważ w tej chwili na ulicy Reymonta doszło do drugiego pożaru, gdzie również składowane były śmieci.

foto, video: nadesłane

Drugi pożar w Grabowie! Pali się na ulicy Reymonta

Drugi pożar w Grabowie! Pali się na ulicy Reymonta! Film nadesłany przez Czytelnika

Opublikowany przez W Łęczycy Wtorek, 9 października 2018

 

5 KOMENTARZE

  1. Sterty sprasowanych odpadów, typowe, jak w podobnych przypadkach pożarów składowisk, zwiezione być może z zagranicy przez cwaniaków po to by zainkasować szmal i zutylizować, czyli spalić. Rządzący wszędzie szukają przestępców, a truciciele bezkarnie zwożą i palą śmieci z całej Europy.

  2. Dwa potężne pożary w jednym czasie to nie może być przypadek. Czy te składowiska były legalne czy dzikie? Mam nadzieję, że nie były to jakieś chemikalia bo teraz tego wszędzie jest nazwożone. Współczuję ludziom.

  3. Jakie tam w Grabowie władze rządzą? Kto dopuścił do powstania takich olbrzymich składowisk odpadów? Nie wygląda to, żeby były to tylko komunalne śmieci. Takie czarne kłęby dymu, ludzie nie maja wody i nie mogą otwierać okien. Katastrofa. Współczuć tylko im.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here