Trzecia zbiórka w ramach akcji „Sto litrów krwi na stulecie policji” – zgłosiło się 22 krwiodawców [ZDJĘCIA]

2
435

To już trzeci raz jak mieszkańcy powiatu łęczyckiego wspólnie z funkcjonariuszami policji oddali krew. Szczytny cele akcji do mobilnego punktu poboru krwi przyciągnął 22 krwiodawców, z których do oddania zakwalifikowała się dwudziestu.

4 października 2018 roku odbyła się trzecia z siedmiu zbiórek krwi w ramach zorganizowanej akcji przez łęczyckich policjantów „Sto litrów krwi na stulecie policji”. Przed budynkiem KPP w Łęczycy o godz. 9.00 zaparkował mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Łodzi. Każda osoba, która chciała oddać krew musiała wypełnić specjalny formularz, oddać odrobinę krwi do analizy, a następnie przejść badanie lekarskie. Po uzyskaniu akceptacji, można było już oddać dar dla potrzebujących. Jak bywało podczas poprzednich akcji i tym razem nie zawiedli członkowie klubu HDK PCK „Strażak” z Łęczycy oraz mieszkańcy powiatu. Poza stałymi uczestnikami akcji w jej szeregi wstąpiło trzech nowych krwiodawców.

Chętnych do oddania krwi były 22 osoby. Po badaniach zakwalifikowały się 20 osób, które łącznie oddały 9 litrów krwi. Jak dotychczas w trakcie trzech zbiórek do krwiobusu przed komendę zgłosiło się 84 osoby z czego krew pobrano od 74 co daje blisko 34 litry leku dla ratowania życia. Wszystkim krwiodawcą dziękujemy za włączenie się w naszą akcję.

Bądźcie z nami podczas zbiórki, która odbędzie się 13 grudnia 2018 roku.

Pragniemy poinformować, że Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy wspierając krwiodawstwo otrzymała Certyfikat Firmy Promującej Honorowe Oddawanie Krwi.

foto & info: KPP Łęczyca

2 KOMENTARZE

 1. Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM „XRumer 16.0 + XEvil 4.0”:
  captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
  z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
  Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

  Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
  Do zobaczenia później 😉

  http://XEvil.net/

 2. Blaszczykowa przekupuje wyborców na targu pączkami. KORUPCJA!!!!!
  Ciekawe jak się z pieniędzy na pączki rozliczy. Napisze że to są „Materiały wyborcze”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here