Monika Kilar-Błaszczyk spotkała się z wyborcami [ZDJĘCIA, VIDEO]

277
3316

Wczoraj w restauracji Kargul odbyło się pierwsze spotkanie wyborcze kandydatki na burmistrza Łęczycy Moniki Kilar-Błaszczyk, podczas którego podsumowała ona swój okres pracy w urzędzie, przedstawiła kandydatów na radnych, a także omówiła program wyborczy.

Spotkanie kandydatka rozpoczęła od zaprezentowania swojej osoby, a także genezy tego, dlaczego została pełniącą obowiązki i kompetencje burmistrza.

Gmina miasto Łęczyca przez ponad dwa miesiące pozostawała bez osoby, która tak naprawdę mogła sprawować nadzór, mogła rządzić tutaj w mieście – mówiła.

Po tym zebrani obejrzeli spot promujący kandydatkę, a także kandydatów na radnych, a następnie Monika Kilar-Błaszczyk podsumowała swój ponadroczny pobyt na stanowisku wykonującej zadania i kompetencje burmistrza.

Wymieniła tutaj między innymi: modernizację I piętra budynku Domu Kultury, przebudowę budynku po byłym Zakładzie Karnym, otwarcie Żłobka Miejskiego, przebudowę dróg gminnych, przebudowę ulicy Marii Konopnickiej, budowę budynku na potrzeby ŚDS czy budowę boiska wielofunkcyjnego przy SP1. Na te i inne inwestycje, jak mówiła, udało się pozyskać łącznie 7 441 234,00 zł.

Monika Kilar-Błaszczyk mówiła również o urozmaiceniu życia kulturalnego Łęczycy, wymieniając organizację Orszaku Trzech Króli, organizację Narodowego Dnia Wyklętych, Łęczycki Bieg Niepodległościowy, dwudniowy Dzień Dziecka czy Rycerskie Zakończenie Lata.

Program Moniki Kilar-Błaszczyk także został przedstawiony i zawiera między innymi:

– kompleksowe zagospodarowanie południowej części Parku Miejskiego im. J. Piłsudskiego, wyposażenie w urządzenia i sprzęt rekreacyjny
– budowę ciągów komunikacyjnych i oświetlenia nad Zalewem Miejskim
– pozyskanie dotacji na realizację projektu zagospodarowania terenów nad Zalewem Miejskim
– prace nad usprawnieniem przejazdowości przez Łęczycę – budowa ronda przy ulicach Kaliskiej/M. Konopnickiej
– kontynuację budowy i remontów dróg osiedlowych
– przebudowę i modernizację ulicy Górniczej  w celu połączenia jej z ulicą Belwederską
– powołanie Łęczyckiej Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta, a także utworzenie Centrum Seniora
– utworzenie punktów hotspotowych na terenie miasta
– uruchomienie kolejnych żłobków
– rozbudowę i modernizację Stadionu Miejskiego
– kontynuację projektu modernizacji Domu Kultury w Łęczycy
– uruchomienie budżetu obywatelskiego dla mieszkańców

Ponadto, kandydaci i kandydatki do rady miasta mieli okazję przedstawić się szerszej publiczności. Kandydaci do rady miasta z KW Prawo i Sprawiedliwość:

Okręg 1 – Waldemar Miksa
Okręg 2 – Jarosław Modrzyński
Okręg 3 – Paweł Zachwieja
Okręg 4 – Dominik Dryjer
Okręg 5 – Anna Flakiewicz
Okręg 6 – Michał Witkowski
Okręg 7 – Tomasz Pijewski
Okręg 8 – Karol Zieliński
Okręg 9 – Wojciech Stokwiszewski
Okręg 10 – Dariusz Kowalczyk
Okręg 11 – Łukasz Talar
Okręg 12 – Piotr Kubies
Okręg 13 – Alina Libiszewska
Okręg 14 – Izabela Ogrodnik
Okręg 15 – Sebastian Otto

Na koniec Monika Kilar-Błaszczyk podziękowała wszystkim za przybycie i udział w spotkaniu, a chętni mogli napić się kawy i porozmawiać bezpośrednio z każdym z kandydatów i kandydatek.

Trwa spotkanie wyborcze z Moniką Kilar-Błaszczyk

Opublikowany przez W Łęczycy Poniedziałek, 1 października 2018

277 KOMENTARZE

 1. Jeden dżuma, drugi cholera. Koledzy po pracy. Jeden ważniejszy, drugi zawsze drugi. Wybrać między nimi to jak wybrać między …. a ….. . Troszczą się o nasze miasto jak nikt inny. No może o siebie nawzajem trochę bardziej. Ja wygram – ty na drugi fotel. I naabarot. Mówią o sobie „ale KUL jesteśmy”. Raty, raty, raty… .Nie no – szkoda czcionki na nich.

 2. PYTANIE !

  SKĄD POCHODZĄ PIENIĄDZE PANI BŁASZCZYK , KTÓRE WYDAWANE SĄ NA KAMPANIĘ WYBORCZĄ , SKĄD JEST TA KASA , KTO SPONSORUJE TE DZIŁANIA ??? KTO ZAKUPIŁ TYLE BANERÓW, KTO DAJE TĄ OLBRZYMIĄ W SETKACH TYSIĘCY KASIORĘ !!! ……….

  • od dona prezia dostała , cały układ zgiersko- łęczycyki musi wygrać, żeby rodzina mogła jeszcze funkcjonować , cheba to normalne , jalieś dziwne k… pytania amatorzy zadajecie , to jest POLITYKA i cheba wszystko jasne , wygrywa najlepszy …. i najbogatrzy …. aheheheheheeheheheheheheheeh

 3. W Łęczycy lipę zawiesili, urban szybko spuszczony jak …., powołany jakiś z Łowicza policjant który mocno „chorego” urbana robi specem od inwestycji ( bo przecież ratki trzeba spłacać ) a teraz ci ludzie bez wstydu kandydują i jeden co chwilę głupio się uśmiecha. Rzygać się chce. U nas większe gówno było za rządów lipy i urbana niż w Daszynie.

  • Ta gazeta nie dotarła do całej rodziny posła Matuszewskiego. Pan Matuszewski jest wujkiem Przemysława Blaszczyka. Teraz wiecie dlaczego Blaszczyk jest Senatorem a jego żona przez 16 lat obejmuje kolejne stanowiska w sarzadzie łęczyckim.

   • Ale jaja …. to już teraz rozumie dlaczego działania tego układu tak bardzo odbiegają od idei lansowanych przez PIS i prezesa Kaczyńskiego To układ stworzony na potrzeby doraznego dojenia kasy gdzie się da i jak się da i naprzyklad te dziwne ruchy z kandydatami na radnych wybór ludzi którzy z PIS em nie mają nic wspólnego cel uświęca środki tylko wadza i kasa dojenie za wszelką cenę! !!!!!!!! SZOK !!!!!@@

   • Ludzie pomyślcie dobrze nad wyborem możemy mieć do czynienia ze zorganizowanym ukladem potem będzie za późno !!!!! NIE UFAJCIE OBCYM ICH NIC NIE WIĄŻE Z TYM MIASTEM !!!!!!!!!!!!

 4. Na wczorajszym spotkaniu były tłumy ludzi. W pewnej chwili zaczęli oni spontanicznie skandowac nazwisko kandydata na burmistrza! Po całym osiedlu słychać było :, Krzysztof Urbański, Krzysztof Urbański. Pojawiły się nawet łzy wzruszenia. Ludzie zaczęli rzucać się sobie w ramiona. Było wspaniale!

  • Tak widziałam to z okna.Ludzie krzyczeli, płakali, tańczyli .W oczach miałam łzy wzruszenia.Na koniec wzięli Urbańskiego na ramiona i nieśli go ulicami miasta.Piekny to był widok

   • Tak było! Tłum zgromadzonych z tyłu biedronki niósł kandydata na ramionach ulicami miasta. W pewnej chwili grupa liczyła ok. tysiąca osób. Wszyscy przeszli w tym liczym pochodzie pod ratusz miejski, gdzie po odspiewaniu hymnu rozwiązano zgromadzenie!

     • Potwierdzam. Ja i moja rodzina znamy na pamięć program pana Urbańskiego i czytam go do snu swoim dzieciom. Kiedyś jedno poprosiło „tatusiu, przeczytaj mi jeszcze raz pkt. 5”. Tak było.

   • Potwierdzam, do dzis cała drżę z podniecenia na widok tych tłumów z flagami i transparentami.Ludzie wychodzili z domów i witali ten pochód kwiatami. Dziewczyny piszczały.Ach co to był za widok

  • tak, tak było, w przeciwieństwie do spotkań w Kargulu gdzie rozpacz, zgrzytanie zębami ,rozdzieranie szat, bicie łbami o mur, wycie na puszczy i puszczanie nieustanne wody w pisuarach na maksa zakłóciło ciszę nocną tamtejszych mieszkańców , owszem tak było ………. hahahahahahahahahahahaahahahaha

   • taaaa , ale żeby tyla wody spuściły …… dwa waguny ??? co to tam w tych pisuarach za dziadostwo kiej siedziało jakieś ?? churerrra … a smrót jaki ….

    • jakowaś coliii tam była czy cuś … ale od parówa ło …… a czort z tym
     hihihhihihhihihihihihihiihiihihihhihihihihihihihhihihiihihihihihihihihihihihihhihihiihihi

     a potym jakieś chłopoki takie z kargula wybiegły i głośno chorrey krzyczały
     konstytucja , konstytucja , konstytucja czy tak jakoś …… a jedyn pomidory rozdawoł takie panicho ….

 5. Od zawsze głosowałem na PIS ale na paniom pełnioncom nie oddam głosu nigdy … bo nie ma ona nic z PIS-em wspólnego , może tylko poprzez chopa i wypłatę i tyle , szkoda więcej pisać

  • było bardzo dużo wyborców z okolicznych bloków , nie kłam mule bo byłam tam
   to, że na wasze spotkania nikt nie przychodzi to norma , wszyscy wiemy dlaczego

  • Proszę nie kłamać, jak tak można. Byłam i widziałam , setek nie było ale sporo jak na spotkanie pod chmurką. Pan Urbański świetnie się prezentował!!! Bardzo charyzmatyczny i twardy człowiek. Poza tym rzeczowo i bardzo przekonywająco mówił o swoim programie wyborczym. Zna problemy miasta i ludzi , ma pomysły które da się zrealizować. Myślę, że warto zaufać, warto oddać swój głos na P. Urbańskiego!!! To jedyny poważny kandydat na burmistrza Łęczycy. Mój głos już ma, POWODZENIA !!!

 6. Zaprezentował się rewelacyjnie ! To silny ,mądry i rzeczowy kandydat , nie ściemnia , nie bója , nie boi się dyskusji i trudnych pytań , ma wiedzę i wizję tego co chce zrobić , Jest jednym z nas z tego miasta z naszej Łęczycy, to jedyny , najlepszy kandydat na burmistarz , byłam i słuchałam czułam że jest prawdziwy nie kołuje i nie wymysla , masz mój gło panie Urbański

   • a kto mu płacił za chorobowe i dlaczego, ty mu płaciłeś ??? chyba każdy sam sobie płaci jak słada w ZUS-ie przez dzieści- lat składki , nie sądzisz , ale czystrzego, książkowego wrącz przykładu nepotyzmu nie znajdziesz w wykonaniu mężą i żony pełniącej ale co się dziwić takie k,,, ich standarty

    • Poszedł na zwolnienie bo wiedział ze Pani Błaszczyk nie bedzie z nim chciała współpracować. To taki kozak jest.A co powiesz, ze jako wiceburmistrz wziął na koniec pieniądze za nadgodziny.Jako jedyny wiceburmistrz w historii tego miasta. Myślisz, ze inni nie pracowali po godzinach. Każdy z nich miał na tyle przyzwoitości, ze nie wystąpił o kasę bo uważał, ze i tak za swoją prace dostawał duże pieniądze.Wsyd Panie Urbański . Wstyd.

     • przyjdź w poniedziałek na Konopnicką o 17 to się zdziwisz jak bredzisz choć wątpie że zrozumiesz bo twój czas kumania minął bezpowrotnie

  • No przecie juz nie mieszka w Łęczycy. To jaki z niego leczycanin ? i jeszcze bezczelnie sie tego wypiera.Zdrajca naszej małej ojczyzny.Teraz potrzebuje kasy na spłatę kredytu.

  • Ten człowiek nigdy samodzielnie nie podjął żadnej decyzji, nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem. Urbański Leczyca to nie zaklad karny.Jak stamtąd odchodziłes biba trwała dwa tygodnie. Żaden pracownik ZK nigdy na ciebie nie zagłosuje . Nigdy

 7. nie mają szans z Urbanem , słuchałem banialuk pani od pączków, to jest tak jakby spinacz podskakiwał walcowi !
  Urbański miażdży konkuręncję argumentami, wiedzą i wizją rozoju miasta
  Krzysztof powodzenia … Łęczyca jest najważniejsza , masz mój głos

 8. tak właśnie dziła , mówi i zachowuje się prawdziwy kandydat na Burmisztrza Łęczycy, to nie picowanie publiki pączkami, kawk i herbatką tylko rzetelne przemyślane propozycje i szczera dyskusjia jestem pod wrażeniem , Urbański to najlepszy kandydat !

 9. też byłem , mam podobne odczucia , ludzie idą za Urbańskim , podzielają jego poglądy to się czuje , duża frekwencja , potwierdzam , przyjdźcie i sami się przekonajcie

  8 października (poniedziałek) godzina 17:00
  – osiedle Marii Konopnickiej, osiedle Dominikańska (skwer przy ul. Dominikańskiej za sklepem pani Pilichowskiej)

  9 października (wtorek) godzina 17:00
  – osiedle Zachodnia, osiedle Marii Konopnickiej, osiedle Kalska (przy starej fontannie na ulicy Marii Konopnickiej)

  10 października (środa) godzina 17:00
  – osiedle Belwederska (boisko za Archiwum na ulicy Belwederskiej)

  11 października (czwartek) godzina 17:00
  – plac Tadeusza Kościuszki, ulica Poznańska (przy Niebieskich Migdałach)

  12 października (piątek) godzina 17:00
  – osiedle Dworcowa, osiedle Kleks (obok placu zabaw na ulicy Dworcowej)

  • warto przyjść , widziałam dużo ludzi i podejrzewam, że o różnych poglądach politycznych od lewa do prawa !!! i to jest najważniejsze Urbański łączy ludzi , wspólny mianownik to Łęczyca i jej problemy , które musimy rozwiązć wspólnie nie zależnie kto jaką partię popiera ! partią Urbańskiego jest Łęczyca i dobro jej mieszkańców, tak czułam widząc reakcje ludzi i słuchając kandydata

 10. Urbański Krzysztof spotkał się dzisiaj z wyborcami na osiedlu ul. Belwederkiej przy Biedronce . Na spotaniu było ok 100 osób .Merytoryczne i konkretnie o sprawach Łęczycy, przedstawił swój program ,
  Mówił o palnach i konkretych rozwiązaniach , czuło się ,że to nasz , mieszkaniec Łęczycy , znający problemy miasta , który wie co mówi i wie jak to zrobić żeby było lepiej . Ciekawe spotkanie , ludzie przyszli z własnej woli i jednoznacznie wyrazili swoje poparcie przyszłemu Burmistrzowi Łęczycy.
  Czuć siłę i charyzmę tego człowieka , daje w pełni gwarancje że Łęczycy wreszczie się uda !
  Pokazał klasę przywódcy nie padło żadne krytyczne słowo o konkurencji , skupił się na własnych propozycjach programowych. To mój Burmistrz , Krzysztof Urbański .

 11. Czy gdy rozdawała pączki informowała łęczycan, że dostała gotowe wnioski nas realizację łęczyckich inwestycji? Mówiła o tym na spotkaniu wyborczym to chyba powiedziała też o tym na targowicy?

 12. Gwiazda ze Zgierza dziś rozdawała pączusie na łęczyckiej targowicy. Robiła to w godzinach pracy czy poza nimi? Chodzą po targu czy widziała handlujących jajkami, grzybami i innymi produktami na chodniku przy Kilińskiego? Czy zawiadomiła o tym nielegalnym handlu swojego partyjnego kolege, radnego PiS, a jednocześnie komendanta straży miejskiej pana Olczyka? Czy może on w innym miejscu również prowadził kampanię wyborczą?

 13. Blaszczykowa przekupuje wyborców na targu pączkami. KORUPCJA!!!!!
  Ciekawe jak się z pieniędzy na pączki rozliczy. Napisze że to są „Materiały wyborcze”?

 14. Znam osobiscie pana Zachwieję z komitetu Blaszykowej. Wiem że chronicznie nie cierpi PIS. Dlaczego więc startuje z listy PIS? Sprzedał się dla tej marnej kasy radnego? Wstyd Panie Zachwieja.

 15. Chciałem zapytać sztab wyborczy Pani Błaszczyk czy, to że na FB wszyscy pościągali logo PIS oznacza, że wstydzą się swojej partii? Kandydat Urbański ma prawo zgłosić, to niezgodne z kodeksem wyborczym postępowanie!!!! Anka Straszewska startuje z komitetu Moniki, a nie PIS. Kogo chcecie wprowadzić w błąd????????? Wyborców????????

  • Kasę na kampanię z PISu biorą a loga się wstydzą? Hipokryci. Ale my ich znamy i ich prawdziwe poglądy. Na pewno ich nie wybierzemy!!!!
   A tak przy okazji, czy prezes Kaczyński wie o tym procederze?

  • Jak ktoś nie należy do PiS, to nie posługuje się logo PiS, to jest chyba normalne.
   Ci co startują z list KW PiS nie muszą należeć do partii i tak najczęściej to jest.
   Pan Kulesza należy do PO, a startuje z własnej listy wyborczej.
   No i co z tego?
   W samorządzie nie ma to takiego znaczenie, chyba że ktoś chce organizować tęczowe marsze, albo w szkołach nawoływać dzieciaki do homoseksualnych zachowań.

   • Ci od Palikota kandydujący z PIS i Blaszczykową chcą organizować tęczowe marsze i w szkołach organizowac szkolenia dzieci w zachowaniach seksualnych zgodnie z zasadami gender. Dlaczego wiec oni sa w tym komitecie. Czy Prezes Kaczynski i wladze naczelne PIS wiedza o tym?

 16. Kilar Błaszcyk podczas swojego spotkania z wyborcami (ha, ha, cha) przyznała, że miała gotowe wnioski na realizację inwestycji w mieście. Wypada się tylko cieszyć, że je wykorzystała, ale pracę za nią wykonali inni. Super pani Moniko, że powiedziała pani o tym. Nie kłamiemy, to powinno być jednym z przykazań.

 17. Popatrzcie na ludzi z komitetu senatorowej. Popatrzcie na ten nepotyzm związany z jej osobą (głupi dostrzeże, że coś jest nie tak, gdy zostawała sekretarzem gminy i pełniącą kompetencje burmistrza) Forsa nie śmkierdzi. Dlaczego KUlesza kandyduje jednoczesnie na radnego i burmistrza? Jak nie uda się tu to może wejdzie do rady od tylca?

  • No i taka jest rzeczywistość ! Urbański i Lipiński już mieli swoją szanse, i co pokazali ? Wystarczy spojrzeć na ich oświadczenia majątkowe. Urbański zrobi wszystko żeby wygrać i spłacać swoje kredyty naszym kosztem. Co do pani Kilar-Błaszczyk to gdyby wystartowała ze swojego komitetu, a nie z PIS to może i bym na nią zagłosował, ale skoro PIS to i Misiewicze – NIGDY ! Jedyny rozsądny kandydat to Kulesza !

   • Wyborca.Popieram, to co napisałeś. Pani Moniki nie znam wcale ale cały jej komitet dyskwalifikuje fakt, że startują z partii PiS. Urbański z Lipińskim doprowadzili nasze miasteczko na dno. Paweł Kulesza uczył moje dziecko. Znam go i nigdy nie zmieniał poglądów dla poklasku. To skromny i odpowiedzialny człowiek. Dlatego my z rodziną głosujemy na Kulszę i Was Łęczycanie też o to proszę.

    • Małgorzato osobiście zagłosuję na p. Monikę, ale do wyborców Kuleszy nic nie mam bo sam go szanuję. Facet jest w porządku. Jedyne czego sobie nie wyobrażam to zwycięstwa któregoś z panów Krzysztofów!

     • Dlaczego Pani Monika tak pokochała Łęczycę? Nie mieszka tutaj i nas nie zna, ani my jej. Dla niej nasze miasto, to polityczny szczebelek w karierze jej i męża. Paweł Kulesza tu jest, był i będzie. To NASZ człowiek. Trudno jednak „Pisior” nie zgodzić się z Twoim ostatnim zdaniem. Nad Łęczycą wisi czarna chmura, w postaci dwóch Krzysztofów.

     • Małgorzato argumenty mówiące o tym kto jest łęczycaninem, a kto nie jest, nie są poważne. Nie wchodź w tą retorykę.

 18. O spotkaniach na osiedlach P. Monika mówiła na inauguracji w Kargulu. Czyżby Pan Urbański skopiowałem pomysł? Może Pani Dudkiewicz wyniosła info. Szpieg się przydał. Ciekawie…. Ale dobrze, Łęczycanie będą mogli porozmawiac i porównać poziom kandydatów.

 19. Czytam komentarze i widzę że Łęczycanie potrzebują Burmistrza z jajami. Wybór jest prosty…. Monika Kilar Błaszczyk. Ma jaja w działaniu i jaja spożywcze.

 20. Od kilku dni w TVP święte oburzenie bo poseł Budka w Gliwicach wystawił w wyborach swoją małżonke. Najbardziej oburzeni są pisowcy. Oni w telewizji i w partii rządzącej chyba nie słyszeli o tym co dzieje się w Łęczycy. Chyba że poseł nie może żony wystawiać a już senator to tak. A może to tylko jedna partia ma takie prawo a w wykonaniu PO to już nadużycie. Wiekszej obłudy i hipokryzji nie widziałam. Dziwię się tym którzy zapisali się do pis po to tylko by wejść do rady.

  • bober nie jedz bobera na noc bo ci szkodzi na brzucho !! hahhahaaahahahaahahahahahahahahaha
   prawda jest jedna lipa sie nie liczy nie ma go, potrzeba burmistrza z jajami który wyprowadzi miasto z otchłani a tylko jeden kandydat może tego dokonać = Urbański !!
   pozostali nie maja predyspozccji do piastowania tej funkcji , jedna z teczki po rodzinie drugi się nie nadaje i tyle, taka prawda !

   • I to jest jego były zastępca Urbański, co mu z ręki jadł, a następnie z jego polecenia był pełnomocnikiem d/s inwestycji, w wyniku czeko powstały dwa kosze na śmieci i wiata przystankowa? Buchachacha

    • powstała wiata ….. a przejdź się mondrusi pod te wiaty i zobacz jak k…. rdzewieją !!! bo ten obecne barany korytowe nawet takiego banału nie potrafią dopilnować!!!! jak skończy się gwarancja to bedą sami czyścic i malować !! i oni chcą k….. miastem zarządzać, ja się śmieje Buchachachachacha

     • Coś pięknego te inwestycje Urbańskiego. Taki był z niego strateg, to jeszcze powinien zadbać o pościel na ławeczkach dla tych, co w alejkach na nich śpią Buchachacha

 21. Po Łęczycy to chodzi całkiem inna informacja. Blaszczykowa ze wszystkimi kandydatami próbowała się dogadać. Pierwszy uległ Kulesza. Na początku brutalnie atakował na sesjach jej niekompetencje. I nagle umilkl. Dosłownie zaniemówil. Czy to przypadek? Wszyscy wiedza ze nie. Jego kampanii praktycznie nie ma. Szanse ma zerowe. Ale co ma obiecane po wyborach??? Co to za stołek ma być???
  Druga informacja ktora chodzi po Łęczycy to ta, że Lipiński startuje po to żeby zabrać Urbanskiemu głosy. Gdyby Lipiński jakimś cudem wygrał, nie może złożyć ślubowania bo ma zakaz jakichkolwiek czynności jako burmistrz. I kto wtedy rządzi miastem???? Nasza wspaniała Monika, żona swojego męża. Przywieziona w teczce. Czy to nie jest zaplanowane i dogadane między L i B?

  • głupta , Lipa startuje tylko dla siebie , żeby mógł spojrzeć w lustro jak dostanie z 5 % ,
   szkoda, że jest takim egoistą , dobrze wie, że nie wygra a zabiera Urbanowi głosy , z zazdrości ?
   w takich sytuacjach widać jak mało ważne jest dla niego miasto , nie wygra ale nie da a dobrze wie ,że pan K jak i pani B nie nadają się do zarządzania Łęczyca i pogrążą miasto w chaosie !!
   Panie Lipiński jeszcze pan możesz sie wycofać , pomyśl pan o dobru Łęczycy i jej przyszłóści , choć raz przełam sie pan i odpuść , to właśnie ten czas !!!!!!!

  • Ciołku nie wiesz jak i gdzie spotyka się dobry Gospodarz ze swoimi wyborcami , ale skąd miałbys wiedzieć jak ci tylko pierd….. we łbie !!
   Dobry Gospodarz spotyka się na osiedlu, pochyla nad problemami mieszkańców tych małych „ojczyzn” na gorąco omawia realne sprawy do rozwiąznia , mówi , przedstawia program, przekonuje, dyskutuje, słucha i prosi o głosy !
   Tak działa DOBRY GOSPODARZ BURMISTRZ MIASTA ŁĘCZYCA Urbański Krzystof !!!!!!!!!!!
   Mieszkańcy Łęczycy potrzebują silnego przywódcy z charyzmą i wizją rozwoju miasta a nie d… wołowej, leniucha czy podejrzanego !!!
   MIESZKAŃCY ŁĘCZYCY POTRZEBUJĄ – KRZYSZTOFA URBAŃSKIEGO – !!!!

 22. Poczta pantoflowa i wszystkie sondaże pokazują, że druga tura będzie Kulesza i Monika Błaszczyk. Ten jad i wzajemne obrzucanie się błotem nic nie pomoże. To, że Lipiński z Urbańskim szykują naszemu miastu powtórkę z rozrywki też nie jest tajemnicą. Żadne spoty i zaklinanie rzeczywistości nie pomoże. Precz z „odgrzewanymi kotletami”, które odbijają się czkawką do dzisiaj.

  • A niech się dogadują. Ani jeden ani drugi nie ma szans na wygraną. Łęczycanie już widzieli co obaj panowie sobą prezentują więc zaraz po wyborach będą mogli umówić się na gorzałeczkę i oblać sromotną porażkę 😀

  • Marzena – tak to prawda dogadali się. Dlatego starują, żeby sobie odbierać głosy. Nie co ja mówię, jak razem zbiorą te głosy to Monisia będzie miała mniej. od nich dwóch. Id….ka.

 23. Jak pisowiec mógł tak potraktować wybitnego polskiego trenera Bogdana Wente. Dominik Tarczyński poseł PiS napisał: „Bogdan Wenta, europoseł PO, rzucił polskim paszportem i przyjął niemieckie obywatelstwo, aby służyć Niemcom za marki i euro, okazuje się być także byłym członkiem ZOMO! Teraz kandyduje na prezydenta Kielc. Oto wysportowany Niemiec, który trenował pałowanie na głowach Polaków. Dno”. Tak potraktować ikonę polskiej piłki ręcznej? Nie chcę nawet wiedzieć kim jest ten pan Tarczyński. Czy wszyscy w PiS popierają jego wypowiedzi? Może odezwą się w tej sprawie ludzie związani z formacją PiS?

 24. Czy Pan Urbański mógłby ogłosić kogo zamierza zrobić swoim zastępcą po ewentualnej wygranej?! Z tego co słychać na mieście to pan Lipiński ma być podobno zastępcą i wszystko zostanie po staremu! Czy to prawda panie Urbański?

  • Zaciekawiona łęczycanka pyta też czy Pani Kilar mogłaby ogłosić kogo zamierza zrobić swoim zastępcą po ewentualnej wygranej?! Z tego co słychać na mieście to pan Kulesza ma być podobno zastępcą i wszystko zostanie po staremu! Czy to prawda pani Kilar?

 25. A co do jednego z Łęczyckich portali i cytatu poniżej….. Pani Monika powinna założyć sprawę w trybie wyborczym o pisanie nieprawdy. Byłam tam, słyszałam. Fakt, powiedziała, że były dwa wnioski napisane wcześniej, ale nie spełniały kryteriów żeby załapać się na jakiekolwiek programy. Dodała, że trzeba było pisać je praktycznie od początku i dopiero złożyć. Przy czym dziękowała tym Którzy przy tym pracowali. Więc moje podsumowanie jest takie…. Pomysł był, nieudolna próba napisania wniosku i tyle… Sukces należy do Pani Burmistrz,że dopilnowala wszystkiego do końca.

 26. Jakie powielanie pomysłów? Mówi Ci jest do zrobienia i chyba dobrze ze się programy powielaja to znaczy że są sprawy ważne, oczywiste dla wszystkich. A co ma mówić, że wybuduje w Łęczycy np. oceanarium, tylko po to żeby nie mówić tego samego co kontrkandytat? No ludzie…. Włączcie myślenie.

 27. Czy pani i pani komitet zawsze muszą być opóźnieni? Profesjonalny spot Urbański pokazał już prawie dwa tygodnie temu. A, pani co? Tylko małpować umie? Tak jak z tym programem wyborczym? Kogo pani ma w tym swoim komitecie? Służbę więzienną, strażnika miejskiego, policjantów, ludzi od Palikota. Jestem człowiekiem prawicy, ale na pewno na panią nie zagłosuję. Jakie ma pani swoje, oryginalne pomysły na rozwój Łęczycy? Powiela pani czyjś program, ale wypada się wreszcie cieszyć, że przyznała się pani do tego, że wnioski o pieniądze dla miasta były przygotowane znacznie wcześniej, przez pani poprzedników.

 28. na jednym z łęczyckich portali ukazała się następujaca informacja dotycząca konwencji wyborczej PiS pani Kilar – Błaszczyk; „Jak podała sama kandydatka, znaczna część wniosków, była od dawna gotowa…wystarczyło jedynie złożyć je do odpowiedniego urzędu”. No wreszcie powiedziała to, o czym mówił Urbański, o czym wszyscy w Łęczycy wiedzieli. Nie wolno chwalić się cudzą pracą i osiągnięciami. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Brawo pani Moniko, że wreszcie doceniła zasługi innych.

 29. Słyszałam dzisiaj mieście, że się panowie Krzysztofowie dogadali po cichu i nie ważne który wygra to drugiego zrobi zastępcą. No i znów powtórka z rozrywki…. Będą rozgrywki kosztem Łęczycy. Ale co to mieszkańców obchodzi…. Ważne że Burmistrz rodowity Łęczycanin 😉

 30. Kandydaci chociaż konkretni. Coś w życiu osiągnęli swoją ciężką pracą. Mają jakieś osiągniecia. A nie jak u innych, kandydaci za flaszkę wódki.

 31. Ludzie skąd tyle hejtu? Co ta kobieta złego zrobiła? Że mąż Senator, Że ma wpływy w województwie i Ministerstwach…. To się trzeba tylko cieszy i korzystać… Chyba tylko głupi zaprzepaściłby taką szansę. Jak wybierzecie Urbańskiego to możecie się pakować…. On spłacić swoje kredyty a Wy będziecie szukać pracy w świecie.

 32. Monika nie daj się. Zmień prawdziwych pisiorów, no już kuź….nie iwm na kogo masz zmeinić. Funkcjonariuszy masz, palikotów masz? Może na zgierz, bo tam jest Jeż. Te listy na których znaleźli się tacy a nie inni twoi koledzy doprowadzili do twojej klęski. Myślałaś że ktoś w naszym mieście przełknie służbę więzienną, aktywnych policjantów, i dawnych palikotów? Fajnych ma doradców twój mąż z sekretarką Lipy na czele. Kochajcie się. A może kochamy się? Ona temu winna pocałować go powinna. Takie disco polo przyszło mi do głowy.

  • no mam nadzieje ze służby więziennej nie przełknie Łęczyca.W końcu URBANSKI spędził w służbie więziennej większość zawodowego życia i to nie jak wychowawca tylko zastępca dyrektora.Ponoć był bardziej ludzki dla osadzonych niż klawiszy

 33. Nie byłem i nie będę nigdy na spotkaniu tej pani bo nie zamierzam na nią głosować. Na tym portalu redaktor zrobił sztuczny tłum na zdjęciach. Na innym portalu widać, że więcej kandydatów z rodzinkami, a zwykłych ludzi na palcach jednej ręki moźna policzyć. Spędzeni prezesi spółek telewizorek i pracownica UM.W komitecie tej pani tylko policja, sluźba więzienna, windykator i aktorka. Chyba to już nawet śmieszne nie jest.

 34. Nawet prezesi, jeden bardzo się chowa i dyrektorzy służbowo czy z potrzeby żołądka? ??? Tak naprawdę wszyscy sluzbowo, po rodzinie, na przesprzegi i tylko ideowo Tadek z kobitą. … Jaja jak berety

 35. Myślałam że taką kandydatkę stać na wspaniały program. Tylu ministrów jej pomaga, że mogliby trochę pomyśleć. A, tak , takie bla, bla bla. Jak to w państwie pis. A pani Monika pomoże nauczycielom, bo mają być zwolnienia dzięki reformie koleżanek i kolegów z PiS?. Urbański przynajmniej ma to w swoim programie, ale nie ma się co dziwić on jest z Łęczycy i ma wielu znajomych nauczycieli. Na niego liczymy, a nie na pierdoły o 1000 zl podwyżki.

 36. A ja uważam, że ta pani jest ładnie ubrana i trzyma coś przed buzią. Nie widzę dokładnie, bo jestem juz starszą osobą, czy może mi ktoś powiedzieć, co trzyma w ręku ta pani? Sąsiad powiedział, że ona jest z PiS. Kocham PiS i wierzę.

 37. jaki spokój jest z tą pisówką? Co zrobiła ta facetka ze Zgierza? Przy7wieźli ją w teczce, dostała pieniądze w teczce? Zaraz się skończą i co? Gówno będzie? Pytam się jak została sekretarzem u gminie łęczyca, jak została w stanie cywilnym? Do urzędu cywilnego desygnował ją Lipiński. Powinna być wdzięczna, że on wyciągnął do niej dłoń. Dlaczego ona a nie kto inny został sekretarzem gminy Łęczyca? Dlaczego ona a nie kto inny pełni kompetencje burmistrza miasta? Nepotyzm?

 38. pełniąca pejechała sprawdzić roboty na ZWZ ……to dobry gospodarz nie z tego miasta !!! tera zaczną ją urabiać i przekonywać że to ,że tamto że stary betom[n , że nie można , że inaczej się nied , będą przykłady z życia wykonawcy , będzie kwilenie zarzynanych niemowląt z ZM , będzie cały profezjonalizm na 1m2 betonu , będą czary , i co dalij ?????
  czy przed rozpoczęciem prac wykonano badanie betonu przez upawnioną jednostke certyfikującą o ocenie jakości i przydatności istniejącego betonu jako podłady pod drogę ???? ale to badanie ma być z datą wrześniową a nie po wykoani prac !!! było czy nie !!!! proszę zamieścić dzisiaj na stronie UM jeżeli jest !!!

 39. Za rządów Pani Moniki wreszcie jest w Łęczycy spokój i robione są jakieś inwestycje (i to bez doradcy inwestycyjnego), a za tamtych oszołomów (dwóch) to tylko zamęt, nerwówa i obrzucanie się błotem, skarżenie po sądach, odwoływanie i zwalnianie pracowników.
  Wreszcie będzie może trochę spokoju i praca dla rozwoju naszego miasta. Amen.

 40. A czy to prawda, że na zakończenie spotkania duet męski dziarsko odśpiewał łęczycką piosenkę wyborczą:

  „Żono moja, serce moje
  Nie ma takich jak my dwoje”

  I wszyscy bili brawo i było wesoło

 41. Jestem w szoku, że w Warszawie funkcjonariusze protestują, a ich koledzy w czynnej służbie policji i sw identyfikują się tak mocno z PiSem i kandydują z tej partii na radnych. Dla mnie to szok – powtarzam po raz kolejny.

 42. Pojechała rządząca zobaczyc jak wygląda sytuacja na ZWM? Kto wymyślił ten remont? Kto go wykonuje i na czyje zlecenie? Kiedyś w wojsku trawę na zielono malowali a teraz radnemu bezsensowne rzeczy zakładają. Wraca komuna.

  • ma szczególne pedagogiczne i księgowe podwaliny żeby opierdo….. wykonawców i zleceniodawców tego szkodniczego wybryku na ZWZ …. ale co na to pijok ??? bedzie od dzisiej w opzycji ???

 43. Ta o pseudo maria to chyba zamieniła się z koniem na łeb. No trzeba chyba pracować w odpowiedniej podległej instytucji aby pisac takie głupoty. Ludzie po prostu nie przyszli bo mają gdzieś państwo pis i taka jest prawda. Wcześniej kiedyś stiwrdzały przydupaski że ludzie nie moglio przyjść rano na konferencję prasową Klar bo pracowali. Teraz, że ją popieraja. Prawda jest że mają ją serdecznie…no wiecie.

  • hahahahahahahahaahaahaahahahahahahahaahahahah ale jaja tylko zatkany pisuar mógł coś takiego wymyślić !!!!!! hahahaahaahahahahaahahaahahahaahahahahahahahaah

 44. A ja tam byłam, uważnie słuchałam i do mnie postawa Pani Błaszczyk przemawia. Zdeterminowana, pewna siebie kobieta. Wie czego chce, dla Łęczycy i jej mieszkańców. I pięknie powiedziała że niezależnie od wyniku wyborów to co pozyskała zostanie dla Łęczycy… Pod pachę nic nie zabierze….Ludzie dajmy jej szansę… 5lat to nie wieczność, później będziemy ją podsumowywać

  • tak mam ,ma, ma …. „podwaliny ku temu by rzundzić ”…. hahhahhaahah co k…. chcecie 5 lat wyrwać miastu i zmarnować na jej podawilny !!!!hahahahahaah podwaliny ale z gliny

   MY MIESZKAŃCY MYŚLĄCEJ ŁĘCZYCY NIGDY NA TO NIE POZWOLIMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 45. przed blokiem ZWZ wymiana dobrej nawierzchi drogi na lepszą ??? chyba zapłaczą mieszkańcy jak im ażurek ułożą !!! liczne drogi w mieście ludzie brodzą w błocie a tam dobrą nawierzchnię wymieniają dobra polityka dobe rządzenie !!! tak nie postępuje gospgarz tak postępuje obcy spadachroniarz !!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz

   • takie remonty kwalifikują się jak działania szkodników , do oceny RIO i odpowiednich służb , w radzie zasiadaja osoby które w 99% nie mają o większości spraw pojęcia , ale osoby na kierowniczych stanowiskach już odpowiadają prawnie za podejmowane przez siebie decyzje i muszą liczyć się z konsekwencajmi !!! to ich nie tłumaczy jeżeli idioci im karzą robic głupoty, wtedy powinni zgłosić ten fakt do odpowiednich służb lub zrezygnować z podłej roboty i tyle

 46. Witajcie łęczycanie!
  4 lata temu bardzo trafnie przewidziałam wynik wyborów, jak również to co potem nastąpi. Co prawda było to na innym portalu, ale być może niektórzy pamiętają.
  Tak jak 4 lata temu tak i dziś postawiłam karty dla Łęczycy, a oto co z nich wyszło:
  1. Wybór burmistrza nie zostanie dokonany od raz- czyli będzie 2 tura
  2. W 2 turze widzę kobietę i mężczyznę. I tu proszę o uwagę, będziecie bardzo zaskoczeni co do tego który z mężczyzn (kandydatów) trafi do 2 tury. Karty pokazują bardzo duże zaskoczenie i nieoczekiwany wybór.
  To na razie tyle. Później napiszę co będzie po wyborach i jak karty widzą przyszłość Łęczycy. 🙂

  • otrzeźwiej wróżko !!! wyboory wygra Urbański Krzysztof w I turze !!!!! i to jest niepodważalne !!!!

   Urbański Krzysztof – Burmistrz Łęczycy 2018 r. wybrany I turze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Sławomirze spotkajmy się w tym wątku 22 października i wtedy porozmawiamy? Ok? Zapewniam Cię, że będziesz bardzo bardzo zaskoczony. 🙂 Pozdrawiam Sławku 🙂

    • nie , nie będę bardzo, bardzo zaskoczony to może ty zaskoczysz jak wytrzeźwiejesz !!! układ niejakiego pan K działacza prominętnej parti platfusów i przebiegłą i chytrą bidulą już dawno wyszedł na światło dzienne i nie dojdzie do konsumcji głupty z ciemnogrodem !!
     Wygra Łęczyca !!! bo wygra Urbański Krzysztof !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Cześć Sławku! Obiecałam i odzywam się 22 października! Co ty na to Sławku? Masz mi jeszcze coś do powiedzenia? 🙂 Mówiłam, że będziesz zaskoczony? 🙂

 47. Ludzie na pisie się poznali.Miksa z pisu- to już świat przewrócił się do góry nogami.jeszcze mu mało!!!!!!nie rozumie policjantów. Absolutnie.Dziś strajkują przeciwko braku podwyżek, a startują od pisiorów .kino co się na tym świecie porobiło

   • No tak, tak! My nie jesteśmy, nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy członkami PIS.
    My tylko startujemy z listy Pani Moniki.
    Bo PIS jest bee, Pis chodził na miesiącznice, ciągle chce stawiać pomniki, daje 500+ obibokom, a Pani Monika faaajna. I nawet ma też fajnego męża, który nie ma nic wspólnego z PIS.
    Proszę więcej nas nie łączyć z tą partią.
    JESTEŚMY BEZPARTYJNI. ZAPAMIĘTAJCIE TO RAZ NA ZAWSZE.

  • Do wszystkich mających Łęczycę gdzieś. Gdzie Wy byliście wczoraj, mieszkańcy tak zatroskani o miasto? Gdzie jakiś dialog?? Gdzie wasze uwagi, pomysły problemy. Nawet nie interesuje Was co zostało już zrobione, co pozyskane, co zaplanowane…. Kandydatka zaprosiła wszystkich…. Ale ja wiem,lepiej włożyć rączki pod dupę i pluć na tych co coś robią. Kuźwa…. Świat się kończy….

 48. Ludzie idźcie zobaczyć co na Z.W.Z się dzieje? co ten pijok wymyślił to przechodzi pojęcie.Komu my mieszkańcy mamy się pożalić? tak być nie może

 49. Straszewska musi być wszędzie.szczyci się, że społecznik.ale po jaką cholerę jest w spocie. Tej kobicie to już rozum odebrało.ale w szkole też taka była.wszędzie jej pełno było.nie do zniesienia to było.miała wiecej wrogów niż przyjaciół.a w urzędzie było podobnie….o co chodzi każdy wie najlepiej.nikt nawet nie zaplakal jak odeszla

  • Na szczęście już nie jesteś jej koleżanką, bo koleżanki tak nie obgadują…. Chociaż w szkole też nie raz dupę jej z zazdrości obrobiłaś. HAHAHHAHAHHA słaba siła przebicia była, co? A Anka jeśli ma mieć takich przyjaciół jak ty, to lepiej, by ich wcale nie miała!
   LOJALNOŚĆ!

 50. Oglądałem spot. Anka Straszewska w nim. po co się pytam.Znam ją osobiście i wiem jakiego pokroju to człowiek. Plują jej w twarz a jej pełno.A co się działo u radnego Pijewskiego po południu? tak się chłop rozpędził, że zrywają dobry asfalt i załadają nie wiadomo co. My mieszkańcy stanowczo mówimy nie!!!!!

 51. Żenada – ludzie, którzy śmią się nazywać mieszkańcami olali zaproszenie i nie przyszli. Widać komu zależy na Łęczycy… a narzekać to potrafią… nie wspomnę o opluwaniu. Wstyd Łęczycanie!

 52. Panie kandydacie Kulesza. Jako członek Platformy Obywatelskiej mam nadzieję, że ostro przejedzie się po programie i konwencji wyborczej (ha, ha, ha) pani Moniki Kilar – Błaszczyk. Jestem pewien, że nie zostawi pan na niej suchej nitki, tak jak czyni z pisowskim programem pan Schetyna i ludzie mający liberalne poglądy na świat i Łęczycę. Czekamy na pana wypowiedzi a nie tylko na banery i plakaty.

  • to nie są partyjne wybory tylko samorządowe i nie powinno być walki partyjnej, tylko którą drogę remontować pierwszą a którą później;
   jak chcesz się ekscytować walką polityczną to idź na wiec KOD i krzycz „konstytucja”

 53. Żona senatora pewnie uważa, że pisowskie układy będą trwać wiecznie. Pewnie dzięki mężowi otrzymała trochę forsy na Łęczycę, u żłobka zawsze łatwiej, ale wiadomo, że to nie będzie trwać wiecznie. Rozdawnictwo kiedyś się skończy, bo o pieniądze upomną się inne gminy województwa łódzkiego. I, co sie stanie wtedy? Ich burmiostrzom, wójtom i prezydentom radzimy żenić się albo wychodzić za mąż za pis. Pod warunkiem że jesteście pannami lub kawalerami. Uśmiechnijmy się trochę.

 54. Ten program tylko rozszerzoną wersję widziałem już wczoraj rano na blogu pana Urbańskiego. Spotkanie pani KIlar miała późno po południu. Podobne sprawy przedstawił też wcześniej Lipiński. Tylko Kulesza nic nie mówi. On chyba liczy…a co liczy? Domyślamy się? Co w tym kraju można liczyć albo na co liczyć?

  • Żenada – ludzie, którzy śmią się nazywać mieszkańcami olali zaproszenie i nie przyszli. Widać komu zależy na Łęczycy… a narzekać to potrafią… nie wspomnę o opluwaniu. Wstyd Łęczycanie!

 55. Do wszystkich mających Łęczycę gdzieś. Gdzie Wy byliście wczoraj, mieszkańcy tak zatroskani o miasto? Gdzie jakiś dialog?? Gdzie wasze uwagi,pomysly problemy. Nawet nie interesuje Was co zostało już zrobione, co pozyskane, co zaplanowane…. Kandydatka zaprosiła wszystkich…. Ale ja wiem,lepiej włożyć rączki pod dupę i pluć na tych co coś robią. Kuźwa…. Świat się kończy….

 56. A gdzie ministry? Panie Błaszczyk coś słabo się pan spisał. Takie wydarzenie, a tu żadnego ministra, tylko ta „asystentka”, była sekretarka Lipińskiego? Jak tak można? Rozumiem, Morawiecki witał siatkarzy, ale pozostali z byli wolni.

 57. Zamiast siedzieć w Kargulu przejechałby się po osiedlach i zobaczyła jak w rzeczywistości wyglądają łęczyckie drogi i ulice. Fatalny stan a ona gada że jest dobrze. Od tej pisowskiej propagandy już się niedobrze robi. Jak za komuny. Przywieźli w „teczce”, ludzie nie wybrali a o zarządzaniu miastem marne ma pojęcie.

  • Jakbyś był w Kargulu, to osobiście mógłbyś Łęczycaninie zapytać o działania na ZWZ. jednak masz w nosie Łęczycę i mieszkańców. Na wybory pewnie tez nie będzie ci się chciało ruszyć tyłka…. bo np będzie padał deszcz :/ Żałosne….
   Co do pojęcia o zarządzaniu miastem – masz prawo mieć swoje zdanie, powiem więcej – miałeś prawo wystartować i spróbować pokazać jak należy prowadzić miasto. A może jednak się zdecydowałeś i kandydujesz? Jeśli tak, to słaba forma walki o fotel – czarną kampanią nie jeden już zaprzepaścił swoje szanse 😉

  • przed blokiem ZWZ wymiana dobrej nawierzchi drogi na lepszą ??? chyba zapłaczą mieszkańcy jak im ażurek ułożą !!! liczne drogi w mieście ludzie brodzą w błocie a tam dobrą nawierzchnię wymieniają dobra polityka dobe rządzenie !!! tak nie postępuje gospgarz tak postępuje obcy spadachroniarz !!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here