Wybory 2018: Krzysztof Lipiński kandydatem na burmistrza

36
2563

Znamy już nazwisko czwartego kandydata na burmistrza Łęczycy, co potwierdziła strona Państwowej Komisji Wyborczej – Krzysztof Lipiński został oficjalnie zarejestrowany.

Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia Sąd Rejonowy w Pabianicach nie uwzględnił wniosku Lipińskiego o zmianę lub uchylenie środków zapobiegawczych, przez co w dalszym ciągu burmistrz jest zawieszony w pełnieniu swojej funkcji.

Sędzia Sądu Okręgowego Paweł Sydor na naszych łamach twierdził, że Krzysztof Lipiński w takim wypadku nie mógł ubiegać się o wybór na stanowisko objęte zakazem, ale jak widać Komisja Wyborcza nie podzielała tego zdania.

Tym samym mamy już chyba komplet kandydatów na burmistrza Łęczycy a są to: Krzysztof Lipiński, Krzysztof Urbański, Paweł Kulesza i Monika Kilar-Błaszczyk. Chyba, że coś się jeszcze zmieni, bowiem do jutra do północy wciąż mogą zgłaszać się kandydaci.

36 KOMENTARZE

 1. Pan K.U pokazał już swoją klasę a teraz chce wrócić na ciepły stołek bo pieniążków za mało.Był zastępcą burmistrza ale koleś Lipa go wyp…olił . Do dziś nie wiadomo dlaczego ? Odszedł z podkuloną kitą by za chwilę powrócić jako pełnomocnik do spraw inwestycji i specjalista od robienia afer koperkowych i znowu parę miesięcy pensyjki za palenie głupa. W gwarze więziennej to aparat żeniący bałach na wydre.

 2. Ciekawe jak Pan Urbański obniży podatki za śmieci. Chyba podnosząc podatki za nieruchomości lub w innych składnikach budżetu 😂 Wywóz śmieci opanowało lobby niemieckie i nie ważne kto wygra. Śmieci i tak po nowym roku pójdą w górę. Kolejna obietnica wyborcza bez pokrycia.

 3. Dobrze dla wszystkich, że Lipa startuje. Wyniki pokażą mu, że jest skończony i nie ma czego szukać w Łęczycy. Chciałbym widzieć jego minę przy wynikach wyborów.

  • Lipiński = Urbański
   to jest dokładnie to samo, cynizm, arogancja, megalomania a jednocześnie małe kompetencje zarządcze, poza pijarowskimi

 4. Kandydat Lipiński – jak pomyślimy to co? Bankowo pisior. Przez jego jeba…ne pożyczki sprowadził nam pisiorówe ze wsi. Teraz startuje bo ma marzenie – wygram a pisiory będą rządzić dalej. Człowieku daj sobie spokój i idź zbierać szczaw.

  • Nie zapominajmy, ze Lipiński sam nie opanował miasta w wyborach. Winny jest cały KWW Krzysztofa Lipinskiego.Teraz gro ludzi z jego komitetu startuje od Urbańskiego, w tym sam Urbański.Tylko niektórzy radni posypali głowy popiołem i juz nie startują.

 5. Chciałabym się dowiedzieć, kto ustalał listy PiS do miasta i powiatu? Czy jest tu jakiś zarząd tej partii? Czy robili to mąż z żoną? Dlaczego na liście widzimy funkcjonariuszy służby więziennej, policji, straży miejskiej a także działaczy Ruchu Palikota? To wstyd dla łęczyckiej prawicy. Kto jest za to odpowiedzialny? Te informacje powinny dotrzeć do prezesa Kaczyńskiego. Dość już lokalnych kacyków.

 6. Urban jest najbardziej odpowiednim człowiekiem. Jemu najbardziej zależy na na tym mieście i mieszkańcach. Porozmawiajcie z nim na ulicy. Nie kryje się po zaułkachi w gabinetach tylko rozmawia z ludźmi o ich problemach. Tak trzymać panie Urbański.

  • nie kryje się bo jest na emeryturze klawiszowskiej. Mało mu kasy jeszcze z miasta chce ciagnąć.Dlaczego za darmo nie wspiera Łęczycy?

    • Mnie moja emeryturka wystarcza i nie ja chce dorobić na pensyjce burmistrza zeby spłacać kredyty.Madrze gospodarowalem pieniędzmi i nie musiałem sie kredytować.Moze dlatego, ze nie mam dwóch mieszkań i domu.Jestem skromnym człowiekiem.Ale kandydat który jest tak zadłużony w mojej ocenie nie bedzie dobrym burmistrzem.Nie sztuka jest żyć na kredyt.

     • Zaprzeczasz sam sobie. Najpierw piszesz, że kandydat ma za dużo pieniędzy więc powinien pracować za darmo, a teraz stwierdzasz, że brakuje mu pieniędzy i dlatego chce być burmistrzem. Zdecyduj się. A swoją drogą szkoda, że taki człowiek zatroskany o miasto jak ty nie kandyduje. Miałbyś mój głos 😉

  • Chyba Jerzy Urban. Bo jeżeli chodzi Ci o klawisza to Urbański. On dla większości Łęczycan jest skończony. Pokazał przez ostatnie lata jak się rządzi beznadziejnie. W Łęczycance próbował i mu „podziękowali”, jako wicek a później jakiś tam ktoś od sprawdzania inwestycji brał pensyjkę z naszych podatków, ciekawe czy w międzyczasie był na chorobowym i brał pensyjkę z UM? Jeżeli tak to dla mnie mniej niż zero. Klawisz niech idzie do roboty a nie lansuje się emerycik na zbawcę po rządach lipy i … swoich. Absurd i parodia w jednej osobie.

 7. Hasło tego Pana powinno być następujące „Głosując na mnie głosujesz na Monikę Kilar- Błaszczyk”. Może to nie takie głupie bo Monika jak wygra, to wygra. Jak wygra Lipiński, to też wygra Monika bo nadal będzie pełniła obowiązki zawieszonego Lipińskiego. Tak więc zwolennicy Pani Moniki mogą głosować na nią ewentualnie na Krzysztofa Lipińskiego.

 8. Skorumpowane świnie znów pchają się do koryta, żeby długi pospłacać. Jak jeden tak i drugi Krzysiek robi to dla kasy…. Blaszykowa ma kasę więc robi to może dla idei…. Nie wiem.

 9. prywatne opinie sędziego nikogo nie interesują, ważne jest że komisja nie ma prawa odmówić rejestracji jeśli kandydat spełnia ustawowe warunki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here