Powstanie boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 1

10
516

Kwotę 298 tys. zł pozyskały władze Łęczycy z Ministerstwa Sportu i Turystyki na rozwój infrastruktury sportowej. Boisko wielofunkcyjne będzie wykorzystywane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz zawodników MKLA.

Ogromnie się cieszę z kolejnego sukcesu naszego Miasta. Pieniądze, które pozyskałam dla Łęczycy z Ministerstwa Sportu, pozwolą wybudować nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Inwestujemy w łęczyckie dzieci i młodzież-to im głownie będzie służył ten obiekt sportowy – powiedziała Monika Kilar-Błaszczyk, wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca.

Do końca tego roku Miasto Łęczyca podpisze z Ministerstwem Sportu i Turystyki umowę, następnie rozpoczną się prace przetargowe, projektowe i samo wykonanie.

info: Urząd Miasta

10 KOMENTARZE

  1. To boisko mogło powstać dawno temu. Tylko że Lipiński z Urbańskim wyrzucili do kosza całą wielobranżową dokumentację, która została wykonana jeszcze za czasów burmistrza Koniecznego.
    Potem wymyślili rozdmuchaną modernizację stadionu i mówili, że dofinansowanie ma być wysokie jak K2. Okazało się jednak, że będzie zaledwie jak Turbacz. Ot, tacy to są znawcy i specjaliści.

  2. Boisko wielofunkcyjne ma być integralną częścią stadionu. Jest w projekcie tej inwestycji. Oby powstało. Bo narazie Monice wychodzi oddawanie pieniędzy niż ich wykorzystywanie.. Stadion nie przyjęła 1500 000, SDS 2017 zwróciła 750 000, budynek administracyjny ZK też odda 280 000 zł.
    Kurcze przed wyborami to faktycznie jakiś bum płynących pieniędzy. To chore.

    • Skąd wiesz ze odda na ZK? To dopiero pierwszy przetarg.Co do stadionu to sorry po pierwsze decyzja rady na nie, a po drugie na co 1,5 banki, skoro w budżecie nie ma pozostałych 8 milionów .Ja sie pytam skąd miasto ma wziąć na to pieniądze. SDS nie poszedł bo przetargi nie wypaliły z uwagi na późny termin bo Rokicki przywieziony w teczce przez Lipę zrezygnował i nie miał kto środków dać na rade.Wiec nie obwiniaj Pani Błaszczyk za nie jej winy

  3. Przywieziona w „teczce” przywozi kolejne abstrakcyjne pieniądze, a nie może znaleźć inwestora dla remontu w zakładzie karnym i kogoś kto wybuduje blok w TBS. Ośmieszania się ciąg dalszy. Może lepiej znaleźć forsę na rozwój kurników, które przynoszą zerowy dochód. Toż to dopiero małżeństwo biznesmenów, którzy nie potrafią uzyskać dochodów z własnej działalności gospodarczej i tylko liczą na państwową kiesę. Kto nie wqierzy niech sprawdzi państwa pis oświadczenia majątkowe.

  4. Ja pierdziele. Tuz przed wyborami wszystkie ministry rzucają się na Łęczycę. Zakochali się w tym mieście. Tylko dziwne, że porozumienie zostanie podpisane do końca roku. Głupi się domyśli, że będzie już po wyborach? A. wtedy? Może takie porozumienie podpisze Zgierz, a pani Monika stwierdzi, że tak sie jakoś w ministerstwie przejęzyczyli, a te piniądze to nie dla Łęczycy a Pcimia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here