Policjanci zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

1
291

Policjanci wydziału kryminalnego łęczyckiej komendy w ostatnich dniach zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości trafili już do więzienia.

Do pierwszego zatrzymania doszło 17 września 2018 roku. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 55 – latka, który ukrywał się w miejscu zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd w Łęczycy za popełnione przestępstwa drogowe. Kolejni poszukiwani wpadli 18 września 2018 roku.

33 – letni mężczyzna został zatrzymany na terenie pow. poddębickiego zaś poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Turku 35 – latek na terenie Łęczycy.

Do kolejnej realizacji doszło 20 września 2018 roku. Policjanci wytypowali miejsce ukrywania się 41- latka poszukiwanego za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Kompletnie zaskoczony mężczyzna został zatrzymany w jednym z hosteli na terenie Łodzi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwość trafili już do więzienia, gdzie odbywają karę pozbawienia wolności.

info: KPP Łęczyca

1 KOMENTARZ

  1. Może tak policja i służba więzienna zainteresuje się ,kto z komitetu pani Monika Kilar – Błaszczyk do Rady Miejskiej w Łęczycy, kandyduje w Łęczycy na radnych? Czyżby po wygranych wyborach liczyli…ha, ha, ha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here