Praktyczna lekcja o samorządzie [ZDJĘCIA]

16
592

Dziś urząd miejski wizytowali wyjątkowi goście, którymi byli dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy. Odwiedziny miały związek z nauką o samorządzie, a o swojej pracy opowiadała wykonująca zadania i kompetencje burmistrza Monika Kilar-Błaszczyk, przewodniczący rady miasta Paweł Kulesza i sekretarz Renata Brygier.

Każda z wymienionych osób opowiadała o specyfice wykonywanej pracy, a pytań od przyszłych wyborców nie brakowało. Uczniowie pytali między innymi o to, jak można zostać radnym, jakie zawody wykonywane są w urzędzie oraz poruszono temat basenu.

Po tym dzieci i młodzież udali się zwiedzić gabinet burmistrza, biura obsługi rady i inne pokoje, w których urzędnicy wykonują swoją pracę.

16 KOMENTARZE

  1. Karol, Darek i Paweł. Wysilcie się i napiszcie coś mądrego. Po przeczytaniu waszych komentarzy można was posądzić o kolesiostwo z więziennikiem. A to wielki wstyd, oj wielki.

  2. praktyczną lekcję samorządu dostanie od mieszkańców Łęczycy jak będzie musiała na kolanach wracać na parter urzędu do gminy wiejskiej

    • A kto miał opowiadać o pracy rady? Koperkiewicz? Wymyśleliście jakieś bzdury o układzie i w to wierzycie. Lądowania na księżycu też nie było?

    • Czyżby szkole nr 4 miał obiecaną? Po swojej szwagierce, która jest szefowa jego komitetu???? Nigdy na to rodzice nie pozwolą. Obecna dyrektorka czwórki sprawdza się znakomicie. Wara od czwórki!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here