Będzie dyskusja o Górniku. We wtorek posiedzenie komisji

5
502
fot. archiwum

Sprawa wycofania z rozgrywek ligi okręgowej drużyny seniorów MKS Górnik 1956 Łęczyca wciąż pozostaje tematem zainteresowania. Na naszych łamach ukazywały się artykuły, w którym prezes klubu Przemysław Zieliński przedstawiał swoje stanowisko, a także radni, którzy nie do końca zgadzali się ze słowami prezesa.

O tym, dlaczego wyszło tak, a nie inaczej i jaki los czeka klub, będzie dyskusja podczas wspólnego posiedzenia komisji sportu oraz komisji oświaty, które odbędzie się w najbliższy wtorek (4 września) o godzinie 16:40.

Przewodniczący komisji sportu Marcin Zasada zaprasza na posiedzenie wszystkie zainteresowane tematem osoby.

5 KOMENTARZE

  1. Frekwencja bardzo mała. Takie zainteresowanie Górnikiem. Każdy by chciał żeby byli tylko kasy im nie dać a najlepiej zabrać. Jak było widać koszty są ogromne, ponad 100 tys. na seniorów to masakra. Oj ciężko będzie znaleźć kasę w naszym łęczyckim kurniku. A ten radny Łukasiewicz – żenada.

  2. Odebrać część pieniędzy które miasto przekazało klubowi!!
    Dołożyć na inwestycje po co nam klub który marnuje pieniądze!

  3. zasadniczoooooo …… mamy do czynienia z kabaretem jak zawsze , ciekawe jakie pytania padną z ust radnego Zielińskiego ?? cheba w temacie koszów, to jego kunik ! ale k…. to nie ta dyscyplina przecie !!! hhahaahahahahahahaha

  4. teraz, jak już wszystko jest pozamiatane przypomniało się Zasadzie i innym że jest coś takiego jak Górnik Łęczyca. Czyżby wybory szły szybkimi krokami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here