Oficjalnie – Józef Chowaniec nie będzie kandydował na burmistrza!

5
948

Powoli klaruje się sytuacja dotycząca tegorocznych wyborów samorządowych oraz kandydatów na fotel burmistrza miasta Łęczyca. Od jakiegoś czasu wśród mieszkańców przewijała się informacja o tym, jakoby Józef Chowaniec miał również stanąć do tego wyścigu.

Komitety mają czas do przyszłego poniedziałku (27 sierpnia), aby się zarejestrować, więc pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenia. Natomiast dla niektórych niespodzianką może być fakt, że Józef Chowaniec nie będzie kandydował, jak również nie będzie tworzył własnego komitetu wyborczego.

Informację potwierdził sam zainteresowany.

5 KOMENTARZE

  1. jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze… jak ktoś już wcześniej powiedział do polityki nie idzie się dla pieniędzy

  2. Pan Chowaniec pewnie sobie przeliczył forsę jako bankowiec i olał te pieniążki za burmistrzowanie. Nie miał nawet ociupinki szans. Wycofał się i dobrze bo łęczycanie nawet nie wiedzieli kto to jest.

    • Nie znasz człowieka, to lepiej będzie jak na jego temat nie będziesz się wypowiadał. Ja go znam i powiem Ci, że to mądry, inteligentny i w odpowiednim kierunku wykształcony, właśnie takie powinien mieć Burmistrz…

    • Gender a skąd Ty alfo i omego wiesz, jakie mialby szanse? Ja żałuję, że jedyny sensowny kandydat nie zdecydował się na wybory. Dobry gospodarz bylby z niego, bo to czlowiek zaradny i madry. No, ale Ty Gender pewnie z ktoregos komitetu wyborczego jestes, więc pluc musisz, bo bedziesz miał z tego korzyść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here