Joanna Stańczyk dyrektorem Przedszkola nr 1 na kolejne pięć lat

8
753

W dniu 19 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Łęczycy wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk dokonała powierzenia stanowiska Dyrektora Przedszkola nr 1 w Łęczycy obecnej dyrektor – pani Joannie Stańczyk, która zarządzała placówką przez ostatnie 5 lat.

Bardzo się cieszę, że mogę dziś wręczyć akt powierzenia w pani ręce naszego przedszkola. Tyle ciepłych słów pod Pani adresem, które usłyszeliśmy od rodziców i samych przedszkolaków, a także świetne zarządzanie placówką spowodowały, że wybór dyrektora był oczywisty. Życzę Pani kolejnych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy – podkreśliła wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

W ramach konkursu zgłoszono dwie kandydatury. Podczas przeprowadzonych rozmów z kandydatami przygotowanie merytoryczne oraz koncepcja funkcjonowania i rozwoju przedszkola zadecydowały o powierzeniu tej funkcji na okres 5 lat pani Joannie Stańczyk.

foto & info: Urząd Miasta

8 KOMENTARZE

    • hehehe ja bym się panem z ARiMR nie fotografował szczególnie że facet jest współodpowiedzialny za wypłacanie tych wyłudzonych 11 milionów dotacji

          • chcesz powiedzieć że największa afera z wyłudzeniem dotacji w ARiMR sięga ludzi dzisiaj związanych z PISem? co z tym zrobi senator Błaszczyk jak prezes Kaczyński się dowie? napisze list do Ziobry o przyspieszenie postępowania prokuratorskiego?

  1. niech p.Błaszczyk zastanowi się dlaczego tyle osób choruje w tym przedszkoli i dlaczego ludzie odchodzą z pracy! procesy o mobbing coraz bliżej …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here