Urząd Miasta czeka na wykonawców

2
392

29 czerwca br. Gmina Miasto Łęczyca ogłosiła w Biuletynie Zamówień Publicznych przetarg nieograniczony dotyczący przebudowy dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Łęczycy. Oferty można składać do 19 lipca br. do godziny 10.00. Wyłoniony w postępowaniu podmiot do 9 listopada br. będzie zobligowany do przebudowy trzech ulic w centrum miasta: Krótkiej, Jana Kilińskiego oraz 57 Pułku Piechoty Wielkopolskiej.

Przypomnijmy, w dniu 18 czerwca br. przed Urzędem Miejskim w Łęczycy odbyła się konferencja prasowa, podczas której wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk otrzymała od Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Raua potwierdzenie informacji o pozyskaniu przez Królewskie Miasto dotacji w kwocie ponad 1 317 179,00 zł na remont dróg lokalnych oraz odebrała symboliczny czek na ww. kwotę.

Otrzymujemy już pierwsze zapytania dotyczące przetargu, co oznacza zainteresowanie potencjalnych wykonawców realizacją zadania. Mamy nadzieję, że ogłoszone postępowanie pozwoli wyłonić firmę odpowiedzialną za przeprowadzenie prac, aby możliwym było przystąpienie do robót w najkrótszym czasie przy wykorzystaniu sprzyjających warunków atmosferycznych – mówi wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

Całkowitą wartość zadania oszacowano na kwotę 1 646 475,46 zł. O wynikach przetargu będziemy informować Państwa na bieżąco.

foto & info: Urząd Miasta

2 KOMENTARZE

  1. Wspaniali ludzie. Jacy piękni i szlachetni aż raduje się serce gdy ich widzę na zdjęciach. I to małżeństwo polityczne. Aż serce rośnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here