Festyn u ojców Bernardynów – magia na scenie i poza nią [ZDJĘCIA, VIDEO]

3
978

Dziś o godzinie 14 na terenie za klasztorem ojców Bernardynów mszą świętą rozpoczął się Festyn Rodzinny. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, atrakcji nie brakuje i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Główne atrakcje mają miejsce oczywiście na scenie, gdzie publiczność oczarował (dosłownie) iluzjonista Maciej Pol. Po tej dawce humoru, przed publicznością pojawili się Bracia Kaczmarek śpiewający muzykę operową, gdzie artyści pokazali, że żaden rodzaj muzyki nie sprawia im problemu.

Występowali również lokalni artyści – dzieci z Przedszkola nr 1, zespół Pierożki, obecnie na scenie występuje Ewa Olczak, a po niej zagra zespół Neo Dance.

W przerwach między występami, o kontakt z publicznością dbał o. Kasjan Sadowski oraz ks. Adrian Czerwiński.

Poza sceną najwięcej frajdy miały dzieci – mogły pomalować buzię, pozjeżdżać na zjeżdżalni czy wziąć udział w grach i zabawach. Odbył się także pokaz militariów, który akurat zainteresował zarówno dzieci jak i dorosłych.

Organizatorzy zadbali także, aby każdy nie wyszedł głodny ani spragniony – była więc kiełbasa z grilla, grochówka, żurek, chleb z tradycyjnym smalcem oraz masa słodkości. Ponadto, każdy może wziąć udział w loterii, gdzie do wygrania są naprawdę ciekawe nagrody.

Trwa piknik u Bernardynów. Na scenie Maciej Pol

Opublikowany przez W Łęczycy 16 czerwca 2018

3 KOMENTARZE

  1. Boże, co się stało , że niektóre panie się nawróciły? Nigdy wcześniej nie widziałam ich na naszym festynie. Rozumiem, wybory. Był wspierający senator czy też go nie było?

  2. Tak patrze na te zdjęcia to widzę 3 panie które zatrudnił Lipiński i chyba powinny mu być wdzięczne : Kilar była przez niego zatrudniona jako pracownik stanu cywilnego Brygier jako urzędniczka a Starszewska jako sekretarka ha, ha, ha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here