Ponad 160 tys. zł otrzyma miasto za Lokalny Program Rewitalizacji

14
629

Urząd Marszałkowski w Łodzi przekaże miastu 167 346 zł w związku z opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Szczegółowy podział wygląda następująco:

Badanie opinii mieszkańców – 54 000,00 zł
Raport z konsultacji społecznych – 76 626,00 zł
Opracowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji – 36 000,00 zł
Weryfikacja i zatwierdzenie przez biegłego rewidenta – 720,00 zł

14 KOMENTARZE

  1. Pani MKB po Dok na Konopnicką dostała kolejnego gotowca Ale może się wysili i coś zrobi własnego na tej podstawie dokumentowej.

  2. zorientowany a raczej zorientowana nie jestes tak zorientowana. P. K. Łuczak moze Tobie to wyjaśni. Tj jakie koszty byly wnioskowane o zwrot min właśnie z Nizio te największe
    Zatwierdzenie LPR to sukces gminy i nie pomniejszaj tu zaslugi poprzedników. Bo to nie prawda. Tera macie wyjsciowy dokument fo wnoszenia o dotacje min na zalewy więc DO ROBOTY.

  3. Ludzie ! Nie dajcie znowu sobą manipulować. Lipiński nie dostał absolutorium z tego tytułu i bardzo słusznie, a Urbański chodzi teraz po mieście i opowiada, że kasa za Nizio została zwrócona w całości – to brednie !!! Lipiński dostał od radnych kasę na zrobienie GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI (możecie to sobie sprawdzić w budżecie na bip.leczyca), a wydał tą kasę na zrobienie jakiejś bzdurnej koncepcji przez Nizio. Nie wykonał budżetu – absolutorium NIE MA !. Jak rada zaczęła robić awanturę to dopiero zlecili zrobienie LOKALNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI i na to poszła kolejna kasa z miasta. I teraz najlepsze – Rada zleciła im zrobić GPR, a oni zrobili LPR – różnica jest taka, że LPR obowiązuje tylko do 2022 r. i po tym czasie zostanie wywalona kolejna kasa na aktualizacje do GPR. Czy dalej uważacie, że panowie Lipiński i Urbański zrobili dobrze ???

  4. Radny zwany KULSON do ciebie mówię ! Przed wakacjami chcesz żeby mieszkańcy dowiedzieli się o co chodzi czy po wakacjach ?

  5. Pan Redaktor podał w rozbiciu na składowe otrzymane ok 167 tyś zwrotu za koszty jakie miasto poniosło na opracowanie LPR. Opinie mieszkańców, konsultacje społeczne były prowadzone w ramach realizacji projektu NIZIO. A więc oczywistym jest że zdecydowany zwrot to za opracowaną koncepcję zagospodarowania zalewów przez NIZIO tak przeklinaną przez większość nierozumiejących zagadnienia Radnych miejskich. Co teraz Ci Państwo na to powiedzą?

  6. Lokalny Program Rewitalizacji był planowany w większości na podstawie Nizio, za które Lipa nie dostał absolutorium bo zile wydatkował pieniądze podatnika. A tu masz babo placek. Jednak na coś Nizio się przydało. Ciekawe co na to te miernoty zwani radnymi na to powiedzą.

    • Pani profesor na zadane pytanie przez radę: Czy koncepcja Nizio przydała się do tworzenia lokalnego programu rewitalizacji ? Odpowiedziala: nie. Możecie to sprawdzić w protokolach z posiedzen sesji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here