No witam! [FELIETON]

6
1833

Może to i zabawnie zabrzmi, ale nie wiem jak zacząć. Morticia Addams, gdy zaczynała pisać książkę, też nie wiedziała jak zacząć, więc zaczęła od końca. Ja zaryzykuję, pójdę za głosem większości i zacznę od początku – no witam!

Tak to się złożyło, że mam przyjemność i zaszczyt powitać Was na tej właśnie stronie. A co to za strona? Ano, informacyjna.

Mógłbym resztę tekstu zapełnić frazesami w stylu, że jak to będzie super, ekstra, że każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie zawiedziony, ale tego nie wiem. Zamiast więc wypisywać kocopoły, skupmy się na meritum. A meritum jest takie, że żywię szczerą nadzieję, aby nam wspólnie udało się coś fajnego zbudować.

Co się stanie, jeśli to nie wypali? No cóż, chyba nic. Jest taka scena w „Locie nad kukułczym gniazdem”, gdzie pacjenci jako jedyną drogę ucieczki widzą w oknie z kratami, które z kolei ulokowane jest za kamienną umywalką bodajże. Jedyny problem to podnieść umywalkę i cisnąć nią w okno, jednak nikt nie ma tyle siły. Główny bohater podchodzi, podwija rękawy, siłuje się z umywalką i… nic. Wszyscy patrzą na niego jak na wariata, a on zadowolony z siebie mówi do reszty: „Przynajmniej spróbowałem”.

Co się stanie, jeśli to nie wypali? Chyba nic. Wiem, że z czystym sumieniem będę mógł powiedzieć: „Przynajmniej spróbowałem”. A że po fakcie będę spoconym wariatem z podwiniętymi rękawami to inna sprawa.

Felietonów możecie spodziewać się co poniedziałki, chyba, że będzie okazja, żeby coś skrobnąć w innym dniu tygodnia. Oczywiście zachęcam Was do codziennego zaglądania na stronę. Początki są najtrudniejsze, ale jak już wszystko ruszy…

Aha, no i autopromocja. Wiem, że są zakładki i inne tego typu rzeczy, jednak zostawiam też tutaj potrzebne informacje. Jeśli macie newsa lub jesteście zainteresowani reklamą na stronie lub chcecie powiedzieć redaktorowi, żeby wziął się za mądrzejsze rzeczy jak np. malowanie pokoju to piszcie lub dzwońcie – 512 151 218 lub tylko piszcie – redakcja@wleczycy.pl. Aaaa, no i jest też Facebook – https://www.facebook.com/wleczycy/

Kucharz

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here